elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
5. İLTEK Günleri Kulüp detay Yazdır

5. İLTEK Günleri

A- A+
29.03.2010 tarihinden itibaren 3234 kez görüntülenmiştir.


Kulüp : IEEE Kulübü
E-Posta : onur.cakar@ieee.org
Katılım : Ücretsiz
İletişim : 0506 9165690
Yer :

"Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz." 2006 yılında başlayan İLTEK Günleri, zamanla Telekomünikasyon ve Bilişim alanlarında üniversite öğrencileri arasında "iletişim"in canlanmasını sağlayan vazgeçilmez bir etkinlik halini almıştır.

Her geçen yıl katılımcı kitlesiyle profesyonelleşen bir yapıya sahip olan İLTEK Günleri, Türkiye'de sanayi-üniversite ortaklığında hem yeni projelerin yapılmasına hem de kariyer imkanlarının elde edilmesine ortam yaratmıştır. Öncelikli amaç, firmalarla öğrenciler arasındaki iletişimi sağlamakla birlikte, öğrencilerin gelişen teknolojiye ayak uydurmalarını kolaylaştırmak ve sektörün önemli firma ve akademisyenleriyle onları buluşturarak her türlü bilgi aktarımına olanak sağlamaktır.

5. İLTEK Günleri bünyesinde geçmiş senelerden farklı olarak düzenlenecek özel oturumlar, Telekomünikasyon ve Bilişim Panelleri, CEO Forum ile sektörde önemli firma, dernek ve alanında uluslar arası düzeyde başarılı projelere imza atmış akademisyenlerle öğrencileri buluşturup; sektör ile üniversitenin birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform oluşturulmasını hedeflemekteyiz.

Telekomünikasyon ve Bilişim sektörlerinin dünü, bugünü ve yarını hakkında "Benim de merak ettiklerim var." diyen herkes için YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü olarak düzenlediğimiz "İLTEK Günleri" organizasyonu, 4 senelik geçmişin de verdiği deneyimden ve sektörde edindiği özel konumundan aldığı güçle bu yıl da 5.kez 29-30-31 Mart 2010 tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryumu'nda gerçekleştirilecektir.

5.İLTEK Günleri; Vodafone'nin Platin, Nokia-Siemens Networks'ün Altın, Kartaca, Huawei ve Karel'in destek sponsorluğunda gerçekleşecek.