elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

8. RLC Günleri 27 Şubat'ta YTÜ'de Başlıyor

Bu yıl 8.'si düzenlenen 'RLC GÜNLERİ' Başlıyor ! YTÜ IEEE Öğrenci kulübü tarafından organize edilen etkinlikle elektrik ve elektronik sektörünün devleri öğrenciler ile buluşuyor. 27 - 28 - 29 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi - Elektrik - Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'na davetlisiniz. Elektrikport olarak medya sponsoru olduğumuz etkinlik hakkında detaylı bilgi ve program rlcgunleri.com 'daA- A+
01.01.2012 tarihli yazı 4045 kez okunmuştur.


Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü üyeleri yedi senedir düzenli olarak "RLC GÜNLERİ" adı altında elektrik - elektronik sektörünün mercek altına alındığı bir organizasyon düzenlenmektedir.
 8. RLC Günleri, 27-28-29 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik – Elektronik Fakultesi Konferans Salonu' nda gerçekleştirilecektir. Sektörün en bilinen öğrenci etkinliğine hepiniz davetlisiniz. 
"Elektrik ve Elektronik Sektörüne Dair Her Şey"Öğrencilerin akıllarındaki sektörle ilgili sorulara cevap bulmalarına yardımcı olmak ve üniversite - sanayi işbirliğine katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlikte, sektör çalışanları ve akademisyenler üniversite öğrencileri ile bir araya getirilmektedir. "RLC Günleri" bünyesinde gerçekleştirilen özel oturumlarla elektrik-elektronik, otomasyon, otomotiv, enerji vb. sektörler ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı bir platform oluşturulmaktadır. Bununla birlikte geçtiğimiz senelerden farklı olarak oturumların paralelinde gerçekleşecek teknik eğitimlerle öğrencilerin kendilerini özel konularda geliştirmeleri hedeflenmektedir. Ayrıca düzenlenecek İnsan Kaynakları Forumu’ nda öğrenciler iş mülakatları, staj, vb. konularda merak ettikleri sorulara yanıt bulabileceklerdir. Bu organizasyonun amaçlarından biri de öğrencileri sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmaktır. Ayrıca organizasyona sektörde söz sahibi önemli firma, dernek ve alanında uluslararası düzeyde başarılı projelere imza atmış akademisyenler de katılımcı olarak destek vereceklerdir "Sektörün Tüm Devleri Burada" Yedi senelik geçmişinin verdiği deneyimden ve sektörde edindiği özel konumundan aldığı güçle bu sene de SEKİZİNCİSİ yapılacak olan RLC Günleri, ARÇELİK'in ana sponsorluğunda; SCHNEIDER ELECTRIC, AE ARMA ELEKTROPANÇ, EAE, ABB, PHOENIX CONTACT, VİKO, KEBAN MÜHENDİSLİK, BORUSAN MAKİNA VE GÜÇ SİSTEMLERİ, ALSTOM, OBO BETTERMANN, MERCEDES-BENZ, HONDA, 2M KABLO, İSTANBUL ULAŞIM gibi sektördeki önemli firmaların katılımıyla gerçekleştirilecektir. Ayrıca ENOSAD, ETMD, AGID, ATMK ve YILKODER gibi sektörün önemli derneklerinin yer aldığı oturumlar, TUBİTAK MAM  oturumu gibi özel oturumlar yapılacaktır. 8. RLC Günleri, 27-28-29 Şubat tarihlerinde Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik – Elektronik Fakultesi Konferans Salonu' nda gerçekleştirilecektir. Sektörün en bilinen öğrenci etkinliğine hepiniz davetlisiniz. Unutmayın, Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!  ETKİNLİK PROGRAMIWeb: rlcgunleri.com | Sosyal Medya: facebook.com/rlcgunleri | Takip: @rlcgunleri Aktif etkinlik bulunmamaktadır.