elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
Kablosuz Veri İletişimi - Phoenix Contact

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Sn. Alpay Samen, 22 Eylül Cuma günü Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Kablosuz Veri İletişimi. Detaylar haberimizde.A- A+
20.09.2017 tarihli yazı 5197 kez okunmuştur.
Canlı Yayın: elektrikport.tv

Sektörel Eğitim Projesi: Webinar
 
 
"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 22  Eylül 2017 Cuma | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından, "Kablosuz Veri İletişimi, Endüstriyel Ethernet" konuları üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Endüstri Yönetimi ve Otomasyon Bölümü, Pazarlama ve Teknik Destek Sorumlusu Sn. Alpay Samen olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır. 
 

PHOENIX CONTACT:


               "KABLOSUZ VERİ İLETİŞİMİ"       Canlı Yayın: elektrikport.tv


22 Eylül 2017 Cuma | Saat 11.00 - 12.00

#kablosuzhaberlesme hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında Endüstri Yönetimi ve Otomasyon Bölümü, Pazarlama ve Teknik Destek Sorumlusu Sn. Alpay Samen'e iletebilirsiniz.
 

 

Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini Aşağıdaki Linklerden İzleyebilirsiniz


 

Webinar - 13:


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.