elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Schneider Electric, Yeni Nesil Easy TeSys Motor Yolverici Serisini Tanıttı

Schneider Electric, operasyonlara verimlilik, güvenilirlik, ölçeklenebilirlik ve uygun fiyat avantajı kazandıran yeni nesil Easy TeSys serisi motor yolverici ürünlerini tanıttı.A- A+
30.04.2024 tarihli yazı 1061 kez okunmuştur.
Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, yeni nesil Easy TeSys serisi motor yolverici ürünlerini sektöre sundu. Easy TeSys serisi, mevcut EasyPact TVS motor devre kesicilerin, kontaktörlerin, kontrol rölelerinin ve aşırı yük rölelerinin yerini alıyor. Yeni Easy TeSys serisi, Easypact CVS, Easy Altivar, Easy Harmony ve Easy Modicon ile birlikte en üst düzey Easy serisi çözümünü oluşturuyor.Easy TeSys serisi motor yolvericileri, yepyeni ve devrim niteliğindeki yeniliklerle operasyonlara güç katıyor. IE3/IE4 motorlar için IEC60947-4-1 AC-3e ile tam uyumluluk ve HVAC ve elektrikli kapalı alan uygulamaları için IEC60335 standartlarına uyum avantajı sağlıyor. Bu yenilikler, OEM müşterileri, pano üreticileri ve şartname hazırlayıcıları için de geniş bir fayda yelpazesi oluşturuyor.

Seri, yalnızca iki bileşen kullanılarak temel motor yol verme çözümü oluşturmak için kolay kurulum imkanı sağlıyor. Kolay seçim, kablolama ve sistem kurulumu ile sade ve etkili çözümler sunuyor. Aynı zamanda üstün güvenilirlik sağlayan yeni Easy TeSys serisi, çok standartlı vidalar sayesinde pratik kablo bağlantısı ve vidanın boşa dönme riskini en aza indirmek için gelişmiş tasarıma sahip. IEC60335 HVAC standartıyla elektrikli kapalı alan uygulamalarına %100 uyumluluk ve PLC ile doğrudan kontrol için geliştirilmiş 24V DC bobin özellikleriyle de operasyonlarda ölçeklenebilirlik yaratıyor. Yüksek verimlilik içinse IE3/IE4 uygulamalarındaki motorlar için AC-3e uyumluluğu ile öne çıkıyor. Ürün takibini sağlayan QR kod sayesinde süreçlerde izlenebilirlik kolaylaşıyor. Easy TeSys serisi, alanında öncü bu özellikleriyle mükemmel fayda ve fiyat avantajı yaratıyor.

Yeni ürün grubu içerisinde Easy TeSys Güç – Motor Devre Kesicisi, 2 Kasa (EasyPact TVS GZ1 serisinin yerini alıyor), Easy TeSys Kontrol - Kontaktör & Kontrol Rölesi (EasyPact TVS LC1E/CAE serisinin yerini alıyor) ve Easy TeSys Koruma – Aşırı Yük Rölesi (EasyPact TVS LRE serisinin yerini alıyor) bulunuyor.


 
 
Kaynak:

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.