elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ISO 9001:
2008 İç Tetkikçi Eğitimi

İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Klübü “Eğitim Durağı” etkinliklerine bir başka organizasyon ile devam ediyor!A- A+
15.11.2010 tarihli yazı 8066 kez okunmuştur.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Üretim Araştırmaları Klübü 'Eğitim Durağı' etkinliklerine bir başka organizasyon ile devam ediyor!

"ISO 9001:2008 İç Tetkikçi Eğitimi"

Eğitimin Amacı


...Bu eğitimin amacı katılımcıların ISO 9001 gereklilikleri ile ilgili bilgisini tazelemek, standardın iç denetçi bakış açısıyla anlaşılmasını sağlamak, katılımcıların denetçilik deneyiminin ilk adımlarını atmasını sağlamaktır.


Eğitimin Hedefleri


ISO 9000 Standart Gereksinimlerinin Anlatılması


• İç Denetim Tekniklerinin Aktarılması


• İç Denetim Planlaması


• Doküman İncelemesinin Anlaşılması


• İç Tetkikçi Adayları Yetiştirmek

EĞİTİMCİ

Pelin SAVRAN, 1990 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Fakültesinden mezun oldu. Daha sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce CPIM programını bitirdi.1993 yılında King Street College / Londra da İngilizce eğitimini ve ardından University of Cambridge İngiltere'de Certificate in Europen Studies programını bitirdi. Yurt içi ve dışında çeşitli firmalara ISO ve kalite sistem denetleme konularında danışmanlık yapan Pelin Savran, Tekfen Mühendislik A.Ş.'de Kablo Televizyon Projesi İstanbul Bölge Sorumlusu, Kalekalıp Makina ve Kalıp San. A.Ş.'de STINGER Projesi Kalite Kontrol Sorumlusu ve DIN ISO 9001 Proje Yöneticisi, Kalite Teknik Danışmanlık'da Genel Müdür ve Uluslararası Denetim Organizasyon Ltd. Şti. AFAQ AFNOR Certification Türkiye Temsilcisi olarak çalışmıştır. Halen Quality Management System ve Kalite Denetim Sistemlerinin kurulması ve yürütülmesi konularında yurt ve dışında birçok firmaya danışmanlık ve eğitmenlik yapmaktadır.

Yer: İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ - EMİNÖNÜ KAMPÜSÜ


Zaman: 17-18 Aralık 2010


Ücret: 50TL


Son Kayıt ve Ödeme Tarihi:10.12.2010

Not: Eğitimimizin tüm oturumlarına katılan herkese 2. günün sonunda 2'si Türkçe ve 2'si İngilizce olmak üzere 4 tane sertifika verilecektir.İletişim;Hüseyin Sırmalı


huseyinsirmali@istanbulticaret.edu.tr


Damla Siyahhan


semasiyahhan@istanbulticaret.edu.tr


Aktif etkinlik bulunmamaktadır.