elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Shell'den Autoshow 2008'de Ücretsiz Motor Yağı Değişimi

Shell, akaryakıt ve madeni yağ sektöründe fark yaratan ürün ve hizmetlerini Autoshow 2008 süresince de kullanıcıların hizmetine sunuyor.A- A+
13.10.2008 tarihli yazı 4672 kez okunmuştur.

Dünya çapında sahip olduğu araştırma-geliştirme teknolojisi ve tecrübesiyle sektöre farklılaştırılmış ürünler kazandıran Shell'in, F1 teknolojisi ile ürettiği, motorun gücüne güç katan ve yakıt ekonomisi sağlayan Shell V-Power ve Shell Helix ürünleri de fuar boyunca ziyaretçilerle buluşuyor.Fuar boyunca Shell standlarından edindikleri bilgilerle akaryakıt ve motor yağlarının araçlarının performansındaki rolü hakkında bilgilendirilen sürücüler aynı zamanda 3. Hall'ün hangar girişinde bulunan Shell Kalite Kontrol Merkezi'nde ücretsiz olarak araçlarının 8 nokta bakım kontrolünü ve araçların yağ değişimlerini yaptırabiliyor.En az 4 litre ücretsiz Shell Helix motor yağıShell kalite kontrol merkezinde motor yağı uzmanları, araçları ücretsiz olarak 8 ayrı yol kontrolünden geçiriyor. Bu kontroller, yağ, cam suyu, akü, şanzıman yağı, lastik dişi ve lastik hava basıncı, silecek lastiği, hava filtresi, antifriz olmak üzere toplam 8 ayrı noktayı kapsıyor.Kalite kontrol merkezindeki görevli Shell Helix Motor Yağı Uzmanları, Shell için özel olarak tasarlanmış elektronik motor yağı canlılık göstergesi cihazını kullanarak araçtaki motor yağının canlılığını kontrol ediyor ve araçtaki yağın ne zaman değiştirilmesi gerektiğini ölçüyor. Sürücüler de bu sayede yağı takviyesi veya değişiminin ne zaman yapılması gerektiği konusunda bilgilendiriliyor.Autoshow 2008 boyunca motor yağı değişimine ihtiyaç duyan araçlara en az 4 litre Shell Helix Motor yağı ücretsiz olarak dolduruluyor. Üstelik motor yağı değişim hizmeti için de hiçbir ücret alınmıyor.Yağ değişimi aracınız İçin Neden Önemlidir?


. Motor Yağı Canlılık Göstergesi, araç sürücüsünün yağ değişimi konusunda karar verebileceği etkili bir çözüm sunarken müşterilerin araçlarından maksimum performans almalarını sağlar.