elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ViaPia 3D Tasarım ve Modelleme Yazdýr

ViaPia 3D Tasarım ve Modelleme

A- A+
07.06.2013 tarihinden itibaren 4836 kez görüntülenmiþtir.


Telefon : 05545915335
E-Posta : info@viapia.com.tr
Web Sitesi : http://www.viapia.com.tr

HAKKIMIZDA

ViaPia, 2012 senesinde Ankara'da kuruldu. Ankara'nın KOBİ ve kişilerin kullanımına açık ilk 3D Printer'ı Ankara'ya getiren ViaPia'da aynı zamanda 3D modelleme ve 3D animasyon hizmetleri de veriliyor. 
 
2013 senesinde TOBB ETÜ kampüsündeki Garaj Binası'na davet edilen ViaPia 3D Printer laboratuvarını burada kurdu. ViaPia, 3D Printer hizmetini şu an için iki materyal (ABS ve PLA-sert plastik) ile, renk seçenekleriyle ve diğer materyallerle kompozit çalışmalar da yapılabilecek şekilde sunuyor.
 
3D Max, Solidworks, Rhino, Catia vb. ile hazırlanan 3D çizim dosyalarınızı .stl formatında göndermeniz halinde fiyat teklifi vererek çalışan ViaPia, çizimlerin baskı için düzeltmelerini size de danışarak yapıyor, dilerseniz ürün ya da maketiniz için 3D animasyon da hazırlıyor.
 
 3D Printer ile AR-GE ve ÜR-GE süreçleri için hızlı prototipler, endüstriyel ürün tasarımları için prototipler, maket, yedek parça, çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere alet-edevat, kişiye özel hobi nesneleri ve aksesuarlar, seri üretime girmesi istenen ürünler için kalıp master parçası, fuar ve tanıtımlarda kullanılabilecek hediyelikler ve ürün modelleri yüksek hassasiyet ile basılabiliyor. 
 
ViaPia'nın amacı özellikle Ankara ve çevresinde olmak üzere ülkemiz genelinde bu teknolojinin bilinirliğini arttırmak, 3D Printerı ulaşılabilir bir teknoloji haline getirerek KOBİ ve kişilerin çözüm ortağı olmaktır.
 

MİSYONUMUZ

3D Modelleme ve Prototipleme hizmetlerini KOBİ’ler arasında yaygınlaştırmak, verdiğimiz kaliteli hizmetlerle müşterilerimize yenilikçi çözümler sunabilmektir.

 

VİZYONUMUZ

3D Teknolojilerini ülkemize bir katma değer yaratacak şekilde geliştirmek, ViaPia’yı en son 3D Teknolojilerinin kullanıldığı bir Ar-Ge enstitüsüne dönüştürerek en iyi 3D printer, tarama sistemlerini ve yazılımlarını geliştirmektir.

 

KADROMUZ

ViaPia takımı 3D tasarım ve modelleme konusunda uzman, Türkiye'nin en iyi üniversiteleri olan Bilkent, ODTÜ, İTÜ ve Boğaziçi mezunlarından oluşmaktadır. Tasarım işlemlerimiz sadece Türkiye'den değil yurtdışından da dış kaynaklı olarak halledilmektedir. Tecrübe ve bilgi birikimi olarak sürekli zenginleşen, hem 2D hem de 3D'de kendini geliştiren bir ekibiz.

Ekibimizle beraber müşterilerimize daha iyi hizmet ve yüksek kalite sunmaktan gurur duyuyoruz.Ekibimiz sürekli olarak üreticiler, ürün geliştiriciler ve 3D printer üreticileriyle iletişim halinde olup, yeni teknolojileri takip ederek müşterileri en yeni çözümleri sunmaktadır.

 
OFİSLERİMİZ
 
Merkez Ofis:
 
Konur 1 Sokak. 9/15
Kızılay - Ankara

ViaPia Labs. Üretim Ofisi:
 
Söğütözü Cad. No:43 Tepav Binası Tobb-Etü
Söğütözü - Ankara