elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Enerya Capital 500’de 125. Sırada Yer Aldı

Capital Dergisi'nin, özel sektörde Türkiye'nin en büyük firmalarını belirlemek amacıyla hazırladığı ‘Capital 500’ listesinde Türkiye’nin en büyük holdinglerinden STFA Yatırım Holding’in enerji şirketi Enerya 1.48 milyar TL ciro ile 125. sırada yer aldı.A- A+
18.08.2015 tarihli yazı 7048 kez okunmuştur.
Capital Dergisi'nin, özel sektörde Türkiye'nin en büyük firmalarını belirlemek amacıyla hazırladığı ‘Capital 500’ listesinde Türkiye’nin en büyük holdinglerinden STFA Yatırım Holding’in enerji şirketi Enerya 1.48 milyar TL ciro ile 125. sırada yer aldı.
 
Capital Dergisi’nin, 2014 yılı cirolarını baz alınarak hazırladığı ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Özel Şirketi’ çalışmasında Enerya, enerji sektörü sıralamasında ise 18’inci sırada yer alıyor.Enerya Genel Müdürü Aslan Uzun konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “İş dünyasının saygın yayın organı Capital Dergisi’nin listesinde yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu sonuç, yenilikçi vizyonumuz ve tüm süreçlerde uyguladığımız toplam kalite anlayışımız ile enerji sektörüne yaptığımız yatırımların doğru yönde olduğunun bir göstergesidir. Geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan bu başarı, müşteri odaklı çalışmalarımıza ve yatırımlarımızın sürekliliğine bağlıdır” dedi.

Aynı listede STFA İnşaat 758 milyon TL ciro ile 268.sırada, sektörel sıralamada ise 20. sırada yer aldı.

Kaynak:
C-line Kurumsal İletişim ve Etkinlik Yönetimi 


GÜNÜN FİRMASI