elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

"En Çok Başvuru Yapılan Şirket"

14 Nisan akşamı Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezi’nde, kariyer.net’in ev sahipliğinde gerçekleşen “İnsana Saygı Ödül Töreni”nde Turkcell Grup, “En Çok Başvuru Yapılan Şirket” Ödülü’nün sahibi oldu.A- A+
16.04.2010 tarihli yazı 1776 kez okunmuştur.

Türkiye'nin lider teknoloji ve iletişim şirketi Turkcell, 14 Nisan akşamı anlamlı bir ödülün daha sahibi oldu. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezi'nde kariyer.net tarafından gerçekleştirilen 15. İK Zirvesi'nde verilen '9. İnsana Saygı Ödülleri'nde, Turkcell 'En Çok Başvuru Yapılan Şirket' dalında ödüle layık bulundu.

Turkcell'in Türkiye'nin en çok çalışılmak istenilen şirketi olduğunu simgeleyen ödülü, İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş aldı. Ödül töreninde konuşan Selen Kocabaş 'Turkcell, teknoloji ve iletişimdeki öncülüğünün yanı sıra istihdam alanında da lider bir kuruluş. Biz istihdama sağladığımız katkıyı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. 'İnsanımıza yatırım yapma' vizyonuyla istihdam yaratıyor ve çalışanlarımızın memnuniyetini en önemli önceliklerimizin arasına koyuyoruz. 2009 yılında Turkcell Grup'a 343 bin iş başvurusu yapıldı. Bu rakam ve ödül gösteriyor ki, Turkcell Türk insanının en çok çalışmak istediği şirkettir. Bu bizim için çok büyük bir başarıdır' dedi.

Selen Kocabaş, en başarılı 10 İK Yöneticisinden biri seçildi

Turkcell İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, 15. İK Zirvesi kapsamında verilen Türkiye'nin En Başarılı 10 İK Yöneticisi dalında da bir ödülün sahibi oldu.


GÜNÜN FİRMASI