elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Yazdýr

ABB Elektrik Sanayi A.Ş.

A- A+
20.05.2008 tarihinden itibaren 7386 kez görüntülenmiþtir.


Sektör : Elektrik malzeme ve ekipmanları
Telefon : 0216 528 22 00
Faks : 0216 466 53 85
E-Posta : servishatti@tr.abb.com
Web Sitesi : http://www.abb.com.tr/

ABB’nin uzun vadeli güçlerinin iki tanesi teknoloji ve yenilikler üretme yeteneğidir. Gururla taşıdığımız bu büyük değerler müşteri ilişkilerimizin merkezini oluşturur.

ABB güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. Yüzden fazla ülkede 103,000 çalışanıyla 18.7 milyar dolar ciroya ulaşan ABB, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.

ABB Elektrik Sanayi A.Ş. Türkiye'de ve yurtdışında gerçekleştirilen büyük ölçekli elektrifikasyon projelerine imza atmıştır.

ABB teknolojileri Türk elektrik ve endüstri piyasalarına 1940’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Son 60 yıl içinde ABB geniş bir yelpazedeki teknolojik yönden yenilikçi çözümleri Türk piyasasına sunmuştur.

Bugün ABB Türkiye olarak koyduğumuz yüksek randıman, mükemmel güvenilirlik ve bakım kolaylığı gibi maliyetleri düşüren, çevre emisyonlarını azaltan hedeflerimizi geleceğe de taşıyoruz. Çevre yönünden sağlam çözümler sunmaya yönelik kararlılığımızın işlerimizi geliştiren önemli bir unsur olduğuna inanıyoruz.