elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ElektrikPort Amper Elektrik'in Dijital Medya Partneri Oldu

Yıldırımdan Korunma ve Topraklama sektörünün dev firması Amper Elektrik dijital medya partneri olarak ElektrikPort’u tercih etti. Çalışma kapsamında, teknik içerik yayıncılığı, üniversite & sanayi iş birliği projeleri ve sürpriz saha aktiviteleri gerçekleştireceğiz.A- A+
16.12.2015 tarihli yazı 8996 kez okunmuştur.
11 Aralık 2015 Cuma günü Amper Elektrik ile ElektrikPort arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Bu anlaşmayla Amper Elektrik dijital yayıncılık çalışmalarını "Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort ile daha geniş kitlelere ulaştıracak. Anlaşmanın temel amacı;

► Firma sahipleri,
► Proje yöneticileri,
► Mühendisler,
► Teknisyenler,
► Teknikerler,
► Akademisyenler,
► Mühendislik ve meslek yüksek okulu öğrencileri gibi sektörel hedef kitlenin ihtiyacı olan en güncel teknik bilgilerin en doğru şekilde yayın dünyasına kazandırılmasıdır.
İmza törenine Amper Elektrik firmasının Genel Müdür'ü Ali Turhan EROL ve ElektrikPort Genel Müdür'ü Ayça AYÇİÇEK katıldı.


Amper Elektrik Hakkında


Amper A.Ş. , merkez ofisi İstanbul/Şişli’ de bulunan, İkitelli’ de bir üretim tesisine sahip ; Türkiye' nin bilinen çağdaş, yenilikçi ve köklü firmalarındandır. İlk olarak 1968 yılında kollektif bir çatı altında faaliyet gösteren firmamız ; 1972 yılında çok ortaklı bir kuruluş olan "Amper Elektrik İnşaat ve Sanayi A.Ş."ünvanını alarak bugünkü sınırlarını çizmiş bulunmaktadır. Temelde Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Topraklama Sistemleri, Termokaynak Sistemleri ve Uçak İkaz Sistemleri olmak üzere 4 ana başlık altında ürün satışı, montajı, mühendislik, keşif, test ve ölçüm hizmeti sunan Amper, aynı zamanda distribütörü olduğu dünyaca ünlü markalar ve üreticisi olduğu sektörel ürün grubu ile Türkiye pazarı' nın önemli bir bölümünü elinde bulundurmaktadır.


ElektrikPort Hakkında


ElektrikPort, aylık ortalama 400.000 ziyaretçisi, 750.000'den fazla sayfa görüntüleme sayısı ve 115.000 kişilik sosyal networkü ile "Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı"dır. Üniversite - sanayi işbirliği kapsamında önemli bir rolü bulunan ElektrikPort, üniversite öğrencileri ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek bir sinerji oluşturmayı hedeflemiştir. Elektrik dünyasının nabzını tutar, gelişmeleri ve yeni ürünleri tanıtır. Aynı zamanda sektör yetkilileri ile sıcak bir iletişim kurarak iş dünyasındaki sorunları, çözüm önerilerini ve beklentileri aktarır. Mühendisten, teknikere, satın alma kararı veren yöneticiden akademisyenlere kadar çok geniş bir sektörel kitleye hitap eden ElektrikPort, sektöre yön veren bir mühendislik portalı olarak yayın hayatına devam etmektedir.