elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

El Aletlerinde Kampanya |
Phoenix Contact

Phoenix Contact firmasının El Aletleri Kampanya'sı 17.03.2016 tarihinde başlamıştır ve Mart 2016 fiyat listesi yürürlükte olduğu sürece geçerlidir. Kampanya siparişlerinin mail ya da faks olarak geçilmesi gerekmektedir. Detaylar haberimizde.A- A+
22.04.2016 tarihli yazı 11480 kez okunmuştur.El Aletinde Phoenix Contact Kalitesi


Profesyonel sonuçlar için profesyonel el aletleri kullanılır. Phoenix Contact elektrik mühendisliğinin her alanında kullanıma uygun profesyonel el aletleri, otomatik kablo işleme aletleri ve ölçüm cihazlarına sahiptir. Phoenix Contact el aletlerinin tümü kalite, hassasiyet, uzun süre dayanım ve kolay kullanım için tasarlanmıştır.


CUTFOX - Kablo kesme aletleri


CUTFOX kesme aletleri sertleştirilmiş bıçakları ile uzun bir ömre sahiptir. Kaymayan sapları, ergonomik tasarımı ve özel güç transferi sağlayan mekanik yapısı sayesinde yormaz, kolay kullanılır. Genişleyen ürün gamı ile artık çapı 100 mm'ye varan kabloları da kesmek mümkündür. Bu ürün serisinde ray ve kablo kanalı kesme aletleri de bulunmaktadır.


UNIFOX - Çok amaçlı penseler ve yankeskiler


Aynı zamanda keski ya da M6-10 anahtar olarak kullanabileceğiniz, düz, açılı ya da eğik çeneli pense veya kargaburunlar işinizde esneklik sağlar.


WIREFOX - Kablo soyma aletleri


WIREFOX soyma aletleri kablo izolasyonuna göre kendini ayarlayan bıçakları sayesinde kabloya zarar vermez ve hız kazandırır. Ergonomik, hafif ve güçlendirilmiş gövdesi ağrısız bir çalışmayı garanti eder. Standart izolasyonlu kabloların yanı sıra ekstra kalın, teflon, silikon izolasyonlu kablolar, koaksiyel kablolar, ASI kablolar ve fiber optik kabloları soymaya yönelik özel el aletleri de mevcuttur.
 
İlginizi Çekebilir: Etiketleme Nedir? Nasıl Yapılır?
 

CRIMPFOX - Sıkma penseleri


CRIMPFOX sıkma penseleri konnektörleri benzerleri ile kıyaslandığında %25'e varan oranda daha düşük kuvvetle sıkmayı mümkün kılar. Kilit mekanizması sayesinde konnektörü yanlışlıkla gereğinden az sıkmak mümkün değildir. Sıkma penseleri bu özellikleri ile güvenli ve gaz sızdırmaz bir bağlantı sağlarlar. Yüksük, izoleli ve izolesiz pabuç sıkma penselerinin yanı sıra koaksiyel konnektörler, RJ 45, RJ 11, DSUB kontaklar ve çeşitli crimp kontaklar için ürünler de mevcuttur.
 

TESTFOX - Ölçüm cihazları


TESTFOX multimetreler, pens ampermetreler ve gerilim test cihazları uluslararası standartlara uygun olarak tasarlanmış ve onaylanmıştır. Bu ürünler kurulum ve sahadaki bakım işlerinde ideal yardımcınızdır. El aletlerinde Phoenix Contact kalitesine şimdi özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. El aleti broşürünü ve kampanya fiyat listesini indirmek için www.phoenixcontact.com.tr web sitesini ziyaret ediniz.


Belirtilen fiyatlar net fiyatlardır. Bu kampanya 17.03.2016 tarihinde başlamıştır ve Mart 2016 fiyat listesi yürürlükte olduğu sürece geçerlidir. Kampanya siparişlerinin mail ya da faks olarak geçilmesi gerekmektedir. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi için www.phoenixcontact.com.tr adresini ziyaret edebilir veya 5 numaralı kataloğu inceleyebilirsiniz. Bazı ürünlerin tanıtım videoları mevcuttur. Bazı ürünlerin numuneleri Phoenix Contact'ın Perpa showroom’umunda görülebilir.

Kaynak: