elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Danfoss TMMOB Makine Mühendisleri Gaziantep Şubesi Semineri Büyük İlgi Gördü|
DANFOSS

Isıtma, soğutma, motor kontrol sistemleri ve güç çözümleri alanlarında dünya lideri Danfoss, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nde ‘Döşemeden Isıtma Sistemleri ve Isıtma Kontrolü’ konulu bir seminer gerçekleştirdi.A- A+
18.05.2019 tarihli yazı 3278 kez okunmuştur.
Danfoss Türkiye TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi’nde ‘Döşemeden Isıtma Sistemleri ve Isıtma Kontrolü’ konulu bir seminer gerçekleştirdi.  Termostatik radyatör vanaları, yeni nesil dijital radyatör termostatları ve ısıtma otomasyon sistemlerinin ağırlıklı olarak anlatıldığı seminere, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Gaziantep Şubesi Başkanı Hüseyin Ovayolu ile Gaziantep ve bölgedeki inşaat ve mekanik sektöründe faaliyet gösteren mühendisler katıldı.
 


İlginizi Çekebilir: Danfoss, Sürdürülebilir Gıda Konferansı’nda


Seminerde Danfoss döşemeden ısıtma teknikleri ve yeni nesil ısıtma otomasyonu ürünleri aktarılarak özellikle dijitalleşmeyle birlikte, Danfoss’un yeni nesil ürünlerinin %30’a kadar enerji tasarrufu gerçekleştirdiğine, ürün teknik özelliklerine ve kolay kurulum avantajlarına dikkat çekildi. Danfoss’un dijital otomasyon ürünlerinin uzaktan akıllı telefon ve tabletler ile kontrol edilmesi katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılandı. Seminer boyunca Danfoss’un ECO2, TPOne Oda Termostatı, Link Isıtma Otomasyonu Sistemleri ve Icon Isıtma Otomasyonu Sistemleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
 


İlginizi Çekebilir:Danfoss Kıbrıs’ta Bayii Toplantısı Gerçekleştirdi |DANFOSS


Termostatik radyatör vanasının mucidi olan Danfoss, 2011 yılından itibaren dijital termostatik vana ürünlerini de kullanıcılar ile buluşturmuştur. Danfoss’un geliştirdiği teknoloji ile yeni nesil ECO2 dijital vana termostatı ve döşemeden ısıtma otomasyon ürün grubunda akıllı balanslama özelliğine sahip ICON ürünleri fark yaratmaktadır. Katılımcılar bu iki ürün yanısıra elektrikli, sulu ve radyatör tipi ısıtma modellerinin hem merkezi bir noktadan hem de uzaktan kontrolüne imkan tanıyan LINK sistemi ile ilgili beğenilerini de dile getirmişlerdir.
 

Danfoss Hakkında:


Danfoss, yarının dünyasında daha az kaynakla daha fazlasını yapmaya olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap veren Danfoss’un ürün ve hizmetleri soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Danfoss, aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ek olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 27 bin çalışanı ve müşterileriyle Danfoss, günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu hâlâ kurucu ailenin elinde bulunmaktadır.
 
Kaynak:


GÜNÜN FİRMASI