elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Çorumgaz'dan ATM sürprizi

Çorumgaz AŞ Genel Müdürü Kasım Kahraman, Türkiye'de bir ilke imza attıklarını belirterek, artık banka ATM'lerinden abonelerin fatura ödemesi yapabileceklerini bildirdi.A- A+
15.07.2008 tarihli yazı 2444 kez okunmuştur.
Kahraman, yaptığı yazılı açıklamada, şirket olarak hizmet kalitesini arttırmak ve abonelerine kesintisiz doğal gaz arzı sağlamak için AR-GE faaliyetlerine büyük önem verdiklerini kaydetti.
Türkiye'de doğal gaz sektöründe birçok konuda öncü olduklarını anlatan Kahraman, ''Halk Bankası işbirliği ile doğal gaz faturalarının tahsilatlarında ülkede ilk defa banka ATM'lerinden günün 24 saati doğal gaz faturası ödeme ve borç öğrenme imkanı sunduk. Abonelerimiz banka kartı olsun veya olmasın borçlarını ödeyebilecekler. Bunun için sadece abone numaralarında bulunan rakamları sırasıyla tuşlamaları yeterli olacaktır'' dedi.Abonelerin rahat etmeleri açısından her türlü kolaylığı sağlamak için yoğun gayret içerisinde olduklarını belirten Kasım Kahraman, faturaların kağıt para olarak ödenebileceğini, Ağustos ayından itibaren faturaların 5 YTL ve katları şeklinde düzenleneceğini aktardı. Kahraman, faturaların aşağı ve yukarı yuvarlama işlemlerinin bir sonraki faturada revize edileceğini de kaydetti.Çorumgaz Genel Müdürü Kasım Kahraman, borcundan dolayı gaz kesme işlemi yapılan abonelerin ATM üzerinden ödemelerini hafta içi saat 17.00 ve Cumartesi günü saat 12.00'ye kadar yaparak, fatura ödeme makbuzunu Çorumgaz'a ibraz etmeleri durumunda gaz açma işlemlerinin yapılacağını açıkladı.
AA