elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Yahoo Bu Uygulamaları Piyasadan Kaldırıyor!

Yahoo'nun rakipleriyle arasındaki fark gittikçe açılıyor. Yeni Ceo Marissa Mayer, Yahoo'yu eski günlerine döndürmek için her yolu denemeye devam ediyor..A- A+
09.03.2013 tarihli yazı 6110 kez okunmuştur.
Her geçen gün rakiplerinin biraz daha gerisinde kalan Yahoo, rakipleriyle baş edebilmek için önemli adımlar atmaya devam ediyor. Öyle ki bazı uygulamalarını piyasadan kaldırarak daha önemli konularda odaklanmak istiyor.
 

Hangi Uygulamalar Piyasadan Kalkıyor?


Yahoo’nun patronu Marissa Mayer yaptığı resmi bir duyuru ile piyasadan kaldıracakları ürünleri açıkladı. Yahoo’nun Piyasadan kaldıracağı uygulamalar arasında Yahoo Message Boards, Avatars, Sports IQ, Clues, App Search, Yahoo Updates API ve Yahoo BlackBerry uygulamaları bulunuyor.
 
 

Kaldırılan Uygulamalar Ne Zamana Kadar Kullanılacak?


Yapılan açıklamaya göre servisler 1 Nisan’a kadar açık olacak. 1 Nisan’dan sonra ise bu ürünlerin bazıları tamamen kapanacak bazıları ise varlığını sürdürecek fakat desteklenmeyecek.

Eski bir Google çalışanı olan Mayer, Yahoo’yu ellerine aldığı günden beri önemli işler yapmaya devam ediyor. Yahoo’nun eski günlerine dönmesi için elinden geleni ardına koymayan Mayer, Yahoo’nun ana sayfası, Yahoo e-posta hizmeti ve çalışanlarıyla ilgili yaptığı değişikliklerle eski başarıları tekrar yakalamak istiyor. Mayer ’in bu hamlelerinin nasıl sonuçlanacağını ise bize zaman gösterecek.
Uğur Yıldız Uğur Yıldız Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.