elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
Yarının Endüstrisi için Akıllı Bağlantılar, Endüstriyel Ağlar için Konnektörler - Phoenix Contact

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Sn. Hande Kongaz Baştürk, 21 Nisan Cuma günü Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Yarının Endüstrisi için Akıllı Bağlantılar & Endüstriyel Ağlar için Konnektörler. Detaylar haberimizde.A- A+
21.04.2017 tarihli yazı 7995 kez okunmuştur.
Canlı Yayın: elektrikport.tvSektörel Eğitim Projesi: Webinar
 
 
"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 21 Nisan 2017 Cuma | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından, "Bağlantı Sistemleri" konusu üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır.PHOENIX CONTACT:


"Yarının Endüstrisi için Akıllı Bağlantılar

Endüstriyel Ağlar için Konnektörler"Canlı Yayın: elektrikport.tv


21 Nisan 2017 Cuma | Saat 11.00 - 12.00

#Konnektör Hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk'e iletebilirsiniz.
 

Webinar sırasında sorulacak soruya #Konnektör hashtag'i ile doğru yanıtı veren ilk 3 kişiye aşağıdaki hediyeler verilecektir.
Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini Aşağıdaki Linklerden İzleyebilirsiniz ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.