elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
Sensör Aktüatör Kablolama ve Sanayi Tipi Konnektörler - Phoenix Contact

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Sn. Hande Kongaz Baştürk, 13 Mayıs Cuma günü Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: Sensör Aktüatör Kablolama ve Sanayi Tipi Konnektörler. Detaylar haberimizde.A- A+
08.05.2016 tarihli yazı 17514 kez okunmuştur.
Canlı Yayın: elektrikport.tv
Sektörel Eğitim Projesi: Webinar
 
 
"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 13 Mayıs 2016 Cuma | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından, "Bağlantı Sistemleri" konusu üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır.PHOENIX CONTACT:


"Sensör Aktüatör Kablolama

ve Sanayi Tipi Konnektörler"Canlı Yayın: elektrikport.tv


13 Mayıs 2016 Cuma | Saat 11.00 - 12.00#Sahakablolama Hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk'e iletebilirsiniz.
 

Webinar sırasında sorulacak soruya #Sahakablolama hashtag'i ile doğru yanıtı veren ilk 3 kişiye aşağıdaki hediyeler verilecektir.Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini

İzleyin Webinar - 1:
  Güneş Enerjisi Çözümleri


 
Webinar - 2:
  Röle Teknolojisinin Temelleri ve Yeni Rifline Complete Röle Serisi


 
Webinar- 3:
  Aşırı Gerilim Sebepleri ve Korunma


 
Webinar - 4:
  Kablosuz Haberleşme


 
Webinar - 5:
  PTPower Push-in Bağlantılı Yüksek Akım Klemensleri


 
Webinar- 6:
  Baskı Devre Konnektörleri


 
Webinar- 7:
  PROFINET Teknolojisi


 Webinar - 8:
  Emniyet Çözümleri


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.