elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Webinar |
PET Şişe Üretim Teknolojilerinde Yağsız Yüksek Basınçlı Kompresörler - Dalgakıran Kompresör

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan Webinar serisinin yeni konuğu Dalgakıran Kompresör firmasından Ar-Ge Mühendisi Sn. Sinan Pişirici ile Ar-GE Elektrik Yöneticisi Sn. Süleyman Aksoy , 29 Ocak 2018 Pazartesi Saat 11.00 - 12.00 arasında canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Konu: PET Şişe Üretim Teknolojilerinde Yağsız Yüksek Basınçlı Kompresörler. Detaylar haberimizde.A- A+
25.01.2018 tarihli yazı 5494 kez okunmuştur.
Canlı Yayın: elektrikport.tv

Sektörel Eğitim Projesi: Webinar

"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Webinar serileri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.
 
 
Düzenlenen seminerler ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. 

Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak 29 Ocak 2018 Pazartesi | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Sıradaki canlı yayın konuğumuz, Dalgakıran Kompresör firmasından, "Kompresör"  üzerine pek çok Ar-Ge çalışması bulunan, birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Sn. Sinan Pişirici ve Süleyman Aksoy olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır. 


 

"PET ŞİŞE ÜRETİM TEKNOLOJİLERİNDE

YAĞSIZ YÜKSEK BASINÇLI

KOMPRESÖRLER"►İlginizi Çekebilir: Yağsız Kompresörler | Dalgakıran Pet Master Serisi 


       Canlı Yayın: elektrikport.tv


29 Ocak 2018 Pazartesi | Saat 11.00 - 12.00

#Petmaster hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Sn. Sinan Pişirici ve Süleyman Aksoy'a iletebilirsiniz.
 
Irmak Telatar Irmak Telatar Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.