elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Viko Artık Alman VDE Onaylı!

Anahtar ve priz üretiminde Türkiye'nin lider markası VİKO, sektöründe bir ilke daha imza attı. VİKO'nun AR-GE laboratuvarı Alman VDE Test ve Sertifika Kurumu'ndan Certificate of Recognition sertifikası aldı. Bundan böyle, VİKO'nun AR-GE laboratuvarında yapılan testler, kalite, hizmet ve teknik yeterliliğin simgesi VDE tarafından tanınacak.A- A+
20.06.2011 tarihli yazı 5749 kez okunmuştur.

Elektrik tesisat alçak gerilim sektörünün lideri VİKO'nun AR-GE laboratuvarı elektronik, elektrik ve enformasyon teknolojileri alanlarında kalite kontrol onayı ve sertifikası veren dünyanın sayılı bağımsız özel kuruluşlarından biri olan Alman VDE Test ve Sertifika Kurumu'ndan Certificate of Recognition sertifikası aldı. Sektöründe bir ilk niteliği taşıyan belgeyle VİKO'nun AR-GE laboratuvarında yapılan testler, VDE tarafından tanınacak. Certificate of Recognition sertifikası, VİKO'nun AR-GE laboratuvarı için VDE'nin kalite anlayışı, hizmet ve teknik yeterliliklerine uygun olmasının yanı sıra yetkin ve prestijli olarak değerlendirilmesi açısından da bir sembol niteliği taşıyor.

Sektöründe Turquality marka destek programına alınan ilk kuruluş olan, 31 yılda büyük başarılara ve birçok ilke imza atan VİKO, AR-GE laboratuvarı kapsamında ürün geliştirme ve tasarım faaliyetlerine büyük önem veriyor. Yurtiçi ve yurtdışı ürün belgelendirme faaliyetlerini de yürüten VİKO AR-GE laboratuvarı ISO/IEC 17025 standardı kapsamında TSE'nin akredite laboratuvarı olma özelliği de taşıyor. 


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.