elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Üçü Bir Arada |
Asus Tranformer Book Trio

IFA 2013'de (Tüketici Elektroniği Fuarı) devlerin gövde gösterisi devam ediyor. Samsung'dan sonra sahne alan Asus, Tranformer Book ile dikkatleri çekmeyi başardı. Peki bu eğlenceli ve şık ürün ne gibi yenilikler getiriyor? Detaylar haberimizde.A- A+
06.09.2013 tarihli yazı 9950 kez okunmuştur.

Tablet, Dizüstü ve Masaüstü Bir Arada

ASUS’un dizüstü bilgisayar, tablet ve masaüstünü bir çatı altında buluşturan cihazında 11.6 inç ekran yer alıyor. Transformer Book Trio kullanıcıların Windos 8 ile Android Jelly Bean arasında hızlı şekilde geçiş yapmasına uygun olacak şekilde tasarlandı. ASUS Transformer Book Trio, dünyanın ilk üçü-bir-arada cihazı. 11.6 inçlik ayrılabilir bir ekrana ve çift işletim sistemine sahip.

 

 
► İlginizi Çekebilir:Samsung Galaxy Note 3 vs. Galaxy Note 2

 
İşte masaüstü bilgisayar gibi kullanılabilen bu ürün oyun oynamak isteyenler için de basit bir tablet işlevini sağlayacak. 1920 x 1080 Full HD çözünürlüklü ekrana sahip bu tablet PC Station yerleştirme istasyonu sayesinde bir masaüstü bilgisayara dönüşebiliyor. Ayrıca bu yerleştirme istasyonu cihazı da şarj edebiliyor.
 
 
► İlginizi Çekebilir:6 Adımda Apple MacBook Air 2013

 
Farklı işletim sistemlerine rağmen, Transformer Book Trio kullanıcıların veri senkronize etmek ya da dizüstü bilgisayar modundan tablet moduna geçerken bile inceledikleri internet sayfasında sörf yapmaya devam edebilmek için modlar arasında rahatça geçiş yapılabilecek şekilde tasarlandı.

 
 

Özellikleri  ve Görünümü Göz Doyurucu

Her ne kadar iki farklı işletim sistemi bulunsa da ASUS, kullanıcıların her iki mod arasında geçiş yaparken bıraktıkları yerden çalışmaya devam edebileceklerini ve modlar arasındaki verilerini eşleyebileceklerini kaydetti. Transformer Book Trio’da bir çift Intel işlemci yer alıyor. PC Station içinde Core i7 Haswell CPU bulunurken tablet parçası içinde de 2 GHz’lik Atom yonga yer alıyor. ASUS, Transformer Book Trio’nun 15 saate kadar batarya ömrü sunduğunu, aynı zamanda cihazın tablet kısmında 64 GB kapasiteli SSD ve PC Station bölümündeyse 750 GB sabit disk bulunduğunu kaydetti.

 

 
Bir an bana tranformers filmini hatırlatmadı değil; önce laptop, sonra tablet ve masaüstü olan bu harika alet kullanıcılarını zevkle bilgisayar kullanmayı sunan ve en son teknoloji ile mükemmel sörf, oyun, program kullanım imkanı sunmaktadır.


Kaynak : ASUS

Oğuz Işık Oğuz Işık Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.