elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

TUREB Rüzgar Enerjisi Kongresi' ne Hazırlanıyor

11 GW' ın üzerinde lisanlı/ lisansız enerji santralleri ile Avrupa' nın en büyük rüzgar enerjisi pazarı konumunda olan Türkiye 2023 yılı 20 GW hedefini gerçekleştirmek için bu kongre ile önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.A- A+
19.09.2012 tarihli yazı 9192 kez okunmuştur.
 
 
7-8 Kasım tarihleri arasında Türkiye Rüzgar Enerji Birliği ( TUREB ) sektör çalışanlarını, şirketlerini düzenleyeceği kongrede bir araya getiriyor.
Geniş bir katılım beklenen  kongre, yeni sektör oyuncuları ile tanışmak, mevcut ilişkileri güçlendirmek, sektörel uygulamar ve araştırmalar ile ilgili en güncel bilgileri edinmek için bir fırsat  olarak görülmektedir.

11 GW' ın üzerinde lisanlı/ lisansız enerji santralleri ile Avrupa' nın en büyük rüzgar enerjisi pazarı konumunda olan Türkiye 2023 yılı 20 GW hedefini gerçekleştirmek için bu kongre ile önemli bir adım atmaya hazırlanıyor.

TÜREB HAKKINDA

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB), kar gayesi gütmeden,  rüzgar enerjisi ile ilgili bilimsel, teknik ve uygulamalı araştırmaları takip etmek, rüzgar enerji kaynağının kullanımını yaygınlaştırmak için faaliyetlerde bulunmak amacıyla, 10 Şubat 1992 tarih ve 92/2752 sayılı Bakanlar Kurulu kararı ile kurulmuştur.
 

Kongre ve fuar katılımları ücretsizdir

Kongre Merkezi : WOW Convention Center

BAŞVURU İÇİN

http://www.turebkayit.org
Cumali ÖZEL Cumali ÖZEL Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.