elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Sinerji Buluşmaları 9 |
2M Kablo

2M Kablo yöneticileri ile Dokuzuncu Sinerji Buluşmaları etkinliği kapsamında 17 Mayıs Cuma günü bir araya geliyoruz. Konumuz: "Türkiye'de Kablo Sektörü ve İş Güvenliği" Siz de ücretsiz başvuru yaparak etkinlikteki yerinizi almayı ihmal etmeyin.A- A+
09.05.2013 tarihli yazı 10067 kez okunmuştur.

Ücretsiz olarak düzenlediğimiz Sinerji Buluşmalarında firmaların üst düzey yönetici ve mühendisleri ile üniversitelerin nitelikli ve seçkin mühendislik öğrencilerini resmiyetten uzak samimi bir ortamda bazen bir kafede, bazen fabrika teknik gezisi ardından şirket konferans salonunda buluşturuyoruz.

 

► Yöneticiler birbirinden yetenekli öğrenciler ile sektörü değerlendiriyor, fikirlerine değer verdiği öğrencilere iş teklifinde bulunuyor.


► Üniversite öğrencileri ise bugünden itibaren kendilerini iş dünyasına hazırlayacak pratikleri öğrenmiş, staj olanakları yakalamış ve mezun olduklarında çalışabilecekleri muhtemel yöneticileriyle ilişkiler kurmuş oluyorlar.


► Ayrıca sektörün bilinmeyen ve bazen konuşulamayan detayları bu toplantılarda topluca değerlendiriyor.


 

2M KABLO Sinerji Buluşmaları - Firekab, lookab


Sinerji Buluşmaları 9 | 2M Kablo

 

Bu sinerji buluşmamızda 2M Kablo Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Dereli, Özlem Kolege - Yönetim Sistemleri ve İ.K Müdürü, Murat Yonar - Pazarlama Departman Sorumlusu ve Grafik Tasarım, Aysel Pekel - Kıdemli Eğitmen ve Danışman (Elektrik Müh.) konuğumuz olacaklar.


 

Konu: Türkiye'de Kablo Sektörü ve İş Güvenliği

Konuklarımız bizle Türkiye Kablo Sektörünü ilgili deneyimlerini paylaşacaklar. Sektörün en büyük temsilcilerinin yöneticileri ile birebir tanışma ve sohbet etme imkanı bulacağımız Sinerji Buluşması’ nda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.


► Teknik Kütüphane: Yangına Karşı Korumanın Anahtarı | Kablolar


2M Kablo Sinerji Buluşmaları Başvuru

 

► Katılım ücretsiz, kontenjan sınırlıdır.
► Kabul edilen adaylara telefon ile geri dönüş yapılacaktır.
► Etkinlik sonrası "Staj Başvurusu" alınacaktır.
► Son başvuru: 15.05.2013 Çarşamba Günü 17.00'dır.2M Kablo Hakkında

Müşteri odaklı hizmet anlayışına ve sürekli gelişime inanan 2M KABLO, zaman içinde bu yönleriyle tanınmış ve kablo sektöründe kalite, güven, başarı ve ilklerin simgesi olmuştur. 

2M KABLO 1993 yılında İstanbul'da kurulmuş olup 2012 yılı itibariyle Silivri'deki yeni tesislerinde faaliyet göstermektedir. 2M KABLO yeniliğe ve gelişime açık genç, aktif ve uzman bir kadro ile çalışmaktadır. İstanbul’da Perpa Ticaret Merkezinde Yurtiçi Satış Merkezi, Ankara’da Satış Ofisi, Antalya, Adana, Bursa, İzmir’de satış noktaları ve ayrıca Moskova’da 2005 yılından itibaren bir satış ofisi ve depo ile hizmet vermektedir.

Kuruluşundan itibaren alçak gerilim kablolarını “2MKAB” markasıyla üretmekte olan 2M KABLO daha sonra ses ve video kablolarını “LOOKAB”, yangına dayanıklı kabloları ise “FireKab” markası adı altında toplamıştır.


Elektrik Port Sektör Rehberi: 2M Kablo San. ve Tic. A.Ş.

2M Kablo Logo


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.