elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Sinerji Buluşmaları 7 |
Pelsan Aydınlatma

Geleneksel Sinerji Buluşmalarımızın 7.sinde 17 Kasım Cumartesi günü PELSAN Aydınlatma firması konuğumuz oluyor.A- A+
12.11.2012 tarihli yazı 10613 kez okunmuştur.
Ücretsiz olarak düzenlediğimiz Sinerji Buluşmaları'nda firmaların üst düzey yönetici ve mühendisleri ile üniversitelerin nitelikli ve seçkin mühendislik öğrencilerini resmiyetten uzak samimi bir ortamda bazen bir kafede, bazen fabrika teknik gezisi ardından şirket konferans salonunda buluşturuyoruz.

►Yöneticiler birbirinden yetenekli öğrenciler ile sektörü değerlendiriyor, fikirlerine değer verdiği öğrencilere iş teklifinde bulunuyor.
►Üniversite öğrencileri ise bugünden itibaren kendilerini iş dünyasına hazırlayacak pratikleri öğrenmiş, staj olanakları yakalamış ve mezun olduklarında çalışabilecekleri muhtemel yöneticileriyle ilişkiler kurmuş oluyorlar.
►Ayrıca sektörün bilinmeyen ve bazen konuşulamayan detayları bu toplantılarda topluca değerlendiriyor.

Elektrikport olarak düzenlediğimiz Sinerji Buluşmaları’ nda sektörün en önemli temsilcileri konuğumuz oldu.

 BAŞVURU FORMU | FİRMA DETAYI


Sinerji Buluşmaları’ nda neler yaptık;

 
►Türkiye'nin güneş enerjisi potansiyelini, politikasını ve sektörden beklentilerini tartıştık ve güneş enerjisi teknolojisinde Türkiye olarak bizimde aktif rol oynayabilecek kapasitemizin olduğu ancak bu konuya daha fazla teşvik gerekliliği üzerinde durduk.

►Mühendislik sektörü için malzeme üreten üreticilerin politikalarını eleştirdik, teknik hizmet veren şirketlerin teknolojisi ile rekabet etmesi gerektiğini vurguladık.

Mekatronik alanındaki çalışmaları dinledik ve biyo-robot teknolojisini yakından görme fırsatı yakaladık.

►Türkiye'de otomasyon sektörünün genel durumu, iş alanları ve sahip olunması gereken yetkinlikler tartıştık ve bu sektördeki insan kaynakları süreçleri ve kariyer basamakları hakkında sorulara cevap aldık.


Sinerji Buluşmaları 7 | PELSAN Aydınlatma


Elektrikport olarak geleneksel hale getirdiğimiz “Sinerji Buluşmaları” etkinliğimizde bu ay konuğumuz Pelsan Aydınlatma firmasının Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit GÖĞÜŞ ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yurdem GÖĞÜŞ ÇORUHLU olacaktır. Sektörün en büyük temsilcisinin yöneticileri ile birebir tanışma ve sohbet etme imkanı bulacağımız Sinerji Buluşması’ nda sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.
 

"Etkinliğimiz ücretsiz olup kontenjanımız sınırlıdır"


Tarih: 17 Kasım 2012
Saat: 15:00 17:00 arası
Yer: Bebek Starbucks 
 

Pelsan Aydınlatma Hakkında


Pelsan Aydınlatma M.Reşit Göğüş tarafından 1982 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Üretim, ihracat ve istihdam rakamları ile aydınlatma sektöründe Türkiye'nin en büyük yerli firmasıdır.

25000m2 kapalı alanda aydınlatma armatür ve ekipmanları üretimini 450 kişilik kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Türkiye'de 60 ilde bayi ağı, 45 ülkeye ihracatı, zincir mağazalar, Tedaş ve proje kanalı ile ürünlerini müşterilerine ulaştırmakta ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktadır.


Pelsan Aydınlatma ana ürün grupları :

 
►Dış Mekan Aydınlatma Armatürleri
►İç Mekan Aydınlatma Armatürleri
►Endüstriyel Armatürler
►Ekipmanlar
►Led Ürünler 

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.