elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Siemens Türkiye, 165’inci Yılına Özel Dijital Zirve Düzenliyor

Siemens Türkiye 165. Yıl Dijital Zirve etkinliği, 23 Eylül Perşembe günü sanal ortamda düzenlenecek. Detaylar haberin devamında...A- A+
16.09.2021 tarihli yazı 4713 kez okunmuştur.
Dünyanın önde gelen inovasyon şirketlerinden Siemens, Türkiye’deki 165’inci yılı dolayısıyla dijital zirve düzenliyor. 165 yıldır ülkenin endüstriyel ve teknolojik gelişiminde önemli rol oynayan şirket dijitalizasyon, değişim ve sürdürülebilirlik alanlarına katkıları ile geleceği şekillendirecek stratejilerini 165.Yıl Dijital Zirve etkinliğinde iş ortakları ve farklı sektörlerden profesyonellerle paylaşacak.


Almanya’da kurulduktan yalnızca 9 yıl sonra Türkiye’ye gelerek, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin gelişiminde kaldıraç rolü üstlenen Siemens Türkiye, Türkiye’deki 165’inci yılı dolayısıyla sanal ortamda dijital bir zirve düzenleyecek. Karbon nötr hedefiyle düzenlenecek etkinlik kapsamında her bir katılımcı için fidan bağışı yapılarak Siemens Türkiye 165. Yıl Hatıra Ormanı oluşturulacak.

Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Hüseyin Gelis ile Siemens Healthineers Türkiye CEO’su Enis Sonemel’in ev sahipliğinde düzenlenecek zirve, şirketin Türkiye ve global organizasyonundan üst düzey yöneticileriyle farklı sektörlerden Siemens müşterileri, Ankara Şehir Hastanesi, CCN Group, Acıbadem Hastanesi, Turkcell, MEXT, SAP, Türk-Alman Üniversitesi, Koç Üniversitesi, Özyeğin Üniversitesi yetkililerini bir araya getirecek. Dijital Zirve’de Türkiye’nin sanayi ve teknolojik gelişiminde Siemens Türkiye’nin rolü konuşulacak ve akıllı şehirler, sağlık sektöründe akıllı çözümler, dijital endüstrilere yönelik 3 panel düzenlenecek. Zirvede ayrıca Siemens’in ülkemizin geleceği için önem taşıyan yeni stratejileri de paylaşılacak.
#Gelecekiçinbugünüdönüştürüyoruz mottosu ile 23 Eylül Perşembe günü 13:00-15:00 saatleri arasında düzenlenecek 165. Yıl Dijital Zirve etkinliğine katılmak için www.165yildijitalzirve.com adresinden kayıt yapılabilir.Kaynak: