elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ISAF Fuarı başlıyor !

Güvenlik, Yangın ve RFID sektörlerinin buluştuğu Avrasya'nın merkezindeki en büyük fuarı olan ISAF Fuarı, 23-26 Eylül'de sektörü 14. kez biraraya getiriyor.A- A+
21.09.2010 tarihli yazı 4079 kez okunmuştur.

Bu yıl yine sektörden en son gelişmelerin ele alınacağı ISAF Fuarında Güvenlik, Yangın ve Rfid ile ilgili en büyük firmalar en yeni ürünleri ile yer alıyor. Yurtiçinden olan katılım kadar yurtdışından da önemli üretici firmaların yer alacağı fuarda sektördeki en son teknolojik gelişmeler katılımcıların bilgisine sunulacak. Güvenlik, yangın ve RFID sektörlerini tek bir çatı altında toplayan fuar uluslararası bir diyalog ortamı oluşturuyor.TÜYAK'TAN ISAF FUARI'NDA 'YANGIN SENARYOLARI VE ENTEGRASYON PANELİ'Türkiye Yangından Korunma Derneği Tüyak 23-26 Eylül 2010 tarihlerinde Yeşilköy İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilmekte olan ISAF Fuarı'nda 25 Eylül Cumartesi günü 14:00 - 18:00 saatleri arasında 'Yangın Sistem Tasarımı ve Uygulamasında Entegrasyon ve Yangın Senaryolarının Oluşturulması' adı altında bir panel düzenleyecek.

Bu yıl ana konusu 'Entegrasyon' olan ISAF Fuarı ile birebir örtüşecek olan bu panelde konuşmacı olarak Tüyak Başkanı İsmail Turanlı ve Tüyak üyelerinden Taner Kaboğlu, Sabri Günaydın ve Haluk Yanık katılacaklar.

Bu yıl 24 binin üzerinde ziyaretçinin beklendiği fuarda 140 dan fazla katılımcı firma ve 320 den fazla sergileyici firma bulunuyor.Elektrikport olarak sektörü yakından takip etmek adına fuarda Hall10 B-322'deki standımıza sizleride bekliyoruz.


ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.