elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Green Motion Home Elektrikli Araç Şarj İstasyonu ile Güvenli Şarj İmkanı

Akıllı güç yönetimi şirketi Eaton, artmakta olan elektrikli araç şarj talebini karşılamak üzere yeni bir AC Elektrikli Araç Şarj İstasyonu’nu piyasaya sürdü.A- A+
09.12.2022 tarihli yazı 1563 kez okunmuştur.
İç veya dış mekanlarda, konut otoparklarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni ürün ‘Eaton Green Motion Home' Kasım 2022'den itibaren Türkiye'de satışa sunuldu.

Eaton Green Motion Home, 3,7 kW ile 22 kW arasında farklı güç seçenekleri sunan, elektrikli araç şarjı için esnek bir seçim. EU standart Tip 2 kablosu veya soketi (T2 veya T2S) ile birlikte sunulan Eaton Green Motion Home Elektrikli Araç Şarj İstasyonunun çıkış gücü, sahadaki mevcut güce uyacak şekilde kolayca ayarlanabiliyor. 22 kW çıkış en yüksek seçenek olarak mevcut. 
Eaton’ın Yeni “Green Motion Home' Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, Konut Sahiplerinin Araçlarını Güvenli Bir Şekilde Şarj Etmelerine Yardımcı Olacak


Araştırma ve geliştirme ortaklıkları sırasında Eaton ve Green Motion tarafından geliştirilen tescilli teknoloji sayesinde şarj işlemi 3,7 kW'da bile hızlı. Eaton, 2021'de Green Motion'ı satın aldığında, Eaton'ın küresel erişim ve güç yönetimi uzmanlığı, Green Motion'ın on yıllık deneyimiyle beraber, Elektrikli Araç Şarj alanındaki öncüler olarak bir araya getirildi.

Ürünün avantajları arasında, mühendislik kalitesi, şarj cihazının stili ve Avrupa'nın çoğunu kapsayan servis ağını sayılabilir.

Kurulumu kolay olan Eaton Green Motion Home Elektrikli Araç Şarj İstasyonunda montaja yardımcı olmak için bir delme şablonu sağlanıyor. Zarif ve kompakt tasarımı sayesinde küçük alanlara düzgün bir şekilde uyan üründe, kullanım kolaylığı sağlamak için, bir LED şeridi şarj işleminin durumunu ve şarj işlemini gösteriyor.

Eaton Elektrik Ülke Müdürü Yılmaz Özcan “Bir güç yönetimi şirketi olarak, Eaton Green Motion Elektrikli Araç Şarj İstasyonu aracınızla ve evinizle güvenli, emniyetli ve uyumlu çalışacak şekilde geliştirdik. Bu, onu bir konut enerji yönetimi stratejisinin parçası olarak en iyi seçim haline getirmektedir.” dedi.

Daha fazla bilgi için https://www.eaton.com/tr/tr-tr/catalog/emobility/green-motion-home.html linkini ziyaret edin. 

Eaton Hakkında


Eaton, faaliyet gösterdiği her yerde insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi ve çevreyi korumayı ilke olarak benimsemiş bir güç yönetimi şirketidir. İşimizi doğru yapma, sürdürülebilir şekilde çalışma ve müşterilerimizin gücü bugün ve gelecekte yönetmelerine yardımcı olma taahhüdümüz bize rehberlik etmektedir. Elektrifikasyon ve dijitalleşmenin küresel büyüme trendlerinden yararlanarak gezegenin yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırıyor, dünyanın en acil güç yönetimi sorunlarının çözülmesine yardımcı oluyor ve hem paydaşlarımız hem de toplumun tamamı için en iyi çözümleri hayata geçiriyoruz.

1911 yılında kurulmuş olan Eaton, neredeyse bir asırdır New York Menkul Kıymetler Borsası’nda (NYSE) işlem görmektedir. 2021 yılında 19,6 milyar dolar gelir elde eden şirketimiz, 170’ten fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.eaton.com adresini ziyaret edin.