elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

ElektrikPort Danfoss'un Dijital Medya Partneri Oldu

Isıtma çözümleri, soğutma ve motor kontrol sistemleri konularında dev firma Danfoss, dijital medya partneri olarak ElektrikPort’u tercih etti. Çalışma kapsamında, teknik içerik yayıncılığı, üniversite & sanayi iş birliği projeleri ve sürpriz saha aktiviteleri gerçekleştireceğiz.A- A+
14.01.2016 tarihli yazı 7252 kez okunmuştur.
12 Ocak 2016 Salı günü Danfoss ile ElektrikPort arasında işbirliği anlaşması imzalandı. Bu anlaşmayla Danfoss, sektöründe yürütmüş olduğu başarılı ve öncü çalışmaları dijital yayıncılık kanallarıyla "Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort ile daha geniş kitlelere ulaştıracak. Anlaşmanın temel amacı;

 Firma sahipleri,
 Proje yöneticileri,
 Mühendisler,
 Teknisyenler,
 Teknikerler,
 Akademisyenler,
Mühendislik ve meslek yüksek okulu öğrencileri gibi sektörel hedef kitlenin ihtiyacı olan en güncel teknik bilgilerin en doğru şekilde yayın dünyasına kazandırılmasıdır.Danfoss Türkiye Genel Merkezi'nde düzenlenen işbirliği töreninde imzalar, Danfoss Motor Kontrol Sistemleri Direktörü  Sn. Emre Gören ve ElektrikPort Genel Müdürü Sn. Ayça Ayçiçek tarafından atıldı.


Danfoss Hakkında


Danfoss, yarının dünyasının daha az kaynak ile daha fazlasını yapmasına olanak sağlayan teknolojiler geliştirmektedir. Altyapı, gıda arzı, enerji verimliliği ve çevre dostu çözümlere karşı giderek artan taleplere cevap vermekteyiz. Ürün ve hizmetlerimiz soğutma, iklimlendirme, ısıtma, motor kontrolü, ve hareketli makinelerde kullanılmaktadır. Aynı zamanda yenilenebilir enerji ve buna ilave olarak şehir ve kentsel toplumlarda bölgesel ısıtma alanlarında faaliyet göstermekteyiz. 1933 yılına dayanan yenilikçi teknolojisi, 100’ün üzerinde ülkede 24.000 çalışanı ve müşterileri ile Danfoss günümüzde sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir. Şirket hisselerinin çoğunluğu hala kurucu ailenin elindedir.


ElektrikPort Hakkında


ElektrikPort, aylık ortalama 400.000 ziyaretçisi, 1.000.000'a yaklaşan sayfa görüntüleme sayısı ve 118.000 kişilik sosyal networkü ile "Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı"dır. Üniversite - sanayi işbirliği kapsamında önemli bir rolü bulunan ElektrikPort, üniversite öğrencileri ve sektörün önde gelen firmalarını bir araya getirerek bir sinerji oluşturmayı hedeflemiştir. Elektrik dünyasının nabzını tutar, gelişmeleri ve yeni ürünleri tanıtır. Aynı zamanda sektör yetkilileri ile sıcak bir iletişim kurarak iş dünyasındaki sorunları, çözüm önerilerini ve beklentileri aktarır. Mühendisten, teknikere, satın alma kararı veren yöneticiden akademisyenlere kadar çok geniş bir sektörel kitleye hitap eden ElektrikPort, sektöre yön veren bir mühendislik portalı olarak yayın hayatına devam etmektedir.

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.