elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Elektrik Port Bilgi Yarışması Mayıs Ayı Ödülü Samsung Galaxy Tab2 & Samsung Smart Fotoğraf Makinası

2M Kablo sponsorluğunda gerçekleşecek Mayıs Ayı Bilgi Yarışması 5 Mayıs- 5 Haziran tarihleri arasında düzenlenirken, ayın 1.'si Samsung Galaxy Tablet 2'nin sahibi olurken, 2. olan yarışmacımız Samsung WB250F Akıllı Fotoğraf Makinası kazanacak. Unutmayın Sponsorlu Kategorimizde puanlar iki kat değerinde !A- A+
05.05.2013 tarihli yazı 13654 kez okunmuştur.
Bilginizi ve zaman yönetimini kullanma becerinizi sınayacağınız, aynı zamanda kendinizi geliştireceğiniz profesyonel sorulardan test olarak oluşturulmuş yarışmamız bu ay 2M Kablo sponsorluğunda başlıyor. Elektrikport Bilgi Yarışması ile hem bilginizi ölçebileceksiniz hem de birbirinden değerli ödüller kazanma şansına ulaşacaksınız. 5 Mayıs Pazar 2013 tarihinde  başlayacak bilgi yarışması için zaman kaybetmeden ücretsiz site üyeliğinizi yapmayı ihmal etmeyin.  " ÜYE OL" diyerek kolayca üye olabilirsiniz. 

Bu ayın birincisi Samsung Galaxy Tablet 2 kazanıyor.
► Yarışmaya Başla:  elektrikport.com/yarisma


► Hemen Üye Ol:  elektrikport.com/kullanıcı-kayit

2. olan yarışmacımız Samsung WB250F Akıllı Fotoğraf Makinası kazanıyor.Sponsorlu Kategori

Yarışmacılarımız bu ay 
► 2M Kablo sponsorluğunda yepyeni bir kategoride yarışma fırsatı yakalayacaklar. "2M Kablo ve Sponsorlu Kategori'de yarışacak yarışmacılarımız 2 kat daha fazla puan kazanma şansına sahip olacaklar.
 
 

 

Yarışma Kuralları için Tıklayınız


2013 Mayıs Ayı Bilgi Yarışması 5 Mayıs 2013 - 5 Haziran 2013 tarihleri arasında yapılacaktır. Yarışma sonunda puan derecelendirmesine göre kazanan yarışmacılara duyurulacak, ödül sahibine  ulaşacaktır. Ayrıca, yarışma boyunca "AYIN ENLERİ" köşesinde en başarılı 10 yarışmacıyı ve puan durumunu takip edebilirsiniz.

Bilgi Yarışması'nı Facebook'ta oynayabilirsiniz: 

 

► Facebook'ta Yarış:  facebook.com/elektrikportANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.