elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Cumartesi Seminerleri |
Kablosuz Haberleşme

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan projesi Cumartesi Seminerleri'nin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Endüstriyel Elektronik Ürün Grubu Yönetmeni Sn. Kerem KÖKEL, 04 Nisan 2015 - Saat 11.00'de canlı yayında takipçilerimiz ile tv.elektrikport.com adresinde buluşacak. Detaylar haberimizde.A- A+
01.04.2015 tarihli yazı 12139 kez okunmuştur.

Canlı Yayın: elektrikport.tv
Sektörel Eğitim Projesi: Cumartesi Seminerleri


Türkiye'nin en büyük mühendislik portalı ElektrikPort, Cumartesi Seminerleri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

"ElektrikPort Cumartesi Seminerleri" ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış olan, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Kayıt gerektirmeden ücretsiz olarak 04 Nisan 2015 Cumartesi | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Cumartesi Seminerleri'nde sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından,"Kablosuz Haberleşme" konusu üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Endüstriyel Elektronik Ürün Grubu Yönetmeni Sn. Kerem KÖKEL olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır.
 

PHOENIX CONTACT:

"Kablosuz Haberleşme"Canlı Yayın: elektrikport.tv

04 Nisan 2015 Cumartesi | Saat 11.00 - 12.00#KablosuzHaberlesme Hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Endüstriyel Elektronik Ürün Grubu Yönetmeni Sn. Kerem KÖKEL'e iletebilirsiniz.


Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini

İzleyin Cumartesi Seminerleri - 1:
  Güneş Enerjisi Çözümleri


 Cumartesi Seminerleri - 2:

  Röle Teknolojisinin Temelleri ve Yeni Rifline Complete Röle Serisi


 Cumartesi Seminerleri - 3:

  Aşırı Gerilim Sebepleri ve Korunma

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.