elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Cumartesi Seminerleri |
Baskı Devre Konnektörleri

ElektrikPort'un sektörü yakından takip etmemizi sağlayan projesi Cumartesi Seminerleri'nin yeni konuğu Phoenix Contact firmasından Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk, 10 Ekim 2015 - Saat 11.00'de canlı yayında takipçilerimiz ile www.elektrikport.tv adresinde buluşacak. Detaylar haberimizde.A- A+
04.10.2015 tarihli yazı 9730 kez okunmuştur.

Canlı Yayın: elektrikport.tv
Sektörel Eğitim Projesi: Cumartesi Seminerleri


"Türkiye'nin En Büyük Mühendislik Portalı" ElektrikPort, Cumartesi Seminerleri ile sektöre heyecan verici bir yenilik getirmiştir.

"ElektrikPort Cumartesi Seminerleri" ile konusunda uzmanlığı kanıtlanmış olan, sektöre yön veren firmaların yönetici ve mühendislerini ofisimizde misafir ederek, canlı yayın aracılığı ile siz değerli ziyaretçilerimiz ile buluşturuyoruz. Kayıt gerektirmeden "Ücretsiz" olarak                10 Ekim 2015 Cumartesi | Saat 11.00'de elektrikport.tv'ye davetlisiniz. 

Cumartesi Seminerleri'nde sıradaki canlı yayın konuğumuz, Phoenix Contact firmasından,"Baskı Devre Konnektörleri Seçim Kriterleri ve Ürün Çeşitleri" konusu üzerine birçok seminer ve eğitim programlarına katılan ve konusunda uzman olan, Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk olacak ve ElektrikPort takipçileri ile buluşacaktır.
 

PHOENIX CONTACT:


"Baskı Devre Konnektörleri

Seçim Kriterleri

ve

Ürün Çeşitleri"Canlı Yayın: elektrikport.tv

10 Ekim 2015 Cumartesi | Saat 11.00 - 12.00#Konnektör Hashtag'ini kullanarak twitter üzerinden sorularınızı canlı yayın öncesinde ve yayın sırasında  Cihaz & Saha Bağlantı Sistemleri Ürün Yönetmeni Sn. Hande Kongaz Baştürk'e iletebilirsiniz.


Phoenix Contact Geçmiş Seminerlerini

İzleyin Cumartesi Seminerleri - 1:
  Güneş Enerjisi Çözümleri


 Cumartesi Seminerleri - 2:

  Röle Teknolojisinin Temelleri ve Yeni Rifline Complete Röle Serisi


 Cumartesi Seminerleri - 3:

  Aşırı Gerilim Sebepleri ve Korunma


 Cumartesi Seminerleri - 4:

  Kablosuz Haberleşme


 Cumartesi Seminerleri - 5:

  PTPower Push-in Bağlantılı Yüksek Akım Klemensleri

ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.