elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

YAZARIN TÜM MAKALELERİ EMRE SEVİNÇ

Pil ömürleri neden hala çok kısa?

Pil ömürleri neden hala çok kısa? Cep telefonları ve tabletler her geçen gündaha da gelişirken, pil ömürleri neden hala çok kısa?

devam >>
Mars'a yolculuk 500 bin dolar

Mars'a yolculuk 500 bin dolar PayPal'ın kurucusu veelektrikli otomobil üreticisi Tesla Motors ile uzay-havacılık şirketi SpaceX'inCEO'su Elon Musk, Mars yolculuklarının 10 yıl içinde başlayacağını müjdeledi.

devam >>
Kimse duvarların arkasına gizlenemeyecek

Kimse duvarların arkasına gizlenemeyecek 20 santimetre kalınlığındaki duvarların ardınıgörebilen kamera geliştirmeyi başaran bilim insanları, şimdi de duvarlarınarkasında gizlenmiş cisimleri tespit edebilen kamera geliştirdi.

devam >>
Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3

Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3 Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S3'ün çıkış tarihi belli oldu gibi. Ayrıca Galaxy S3'ün yeni görselleri ve teknik özellikleri de ortaya çıktı.

devam >>
2100'de Dünya Teknolojisi

2100'de Dünya Teknolojisi Olurmu olmaz mı bilinmez ama muhtemelen siz de keşke olsa diyebilirsiniz.ABD'de en çok satanlar listesine giren kitaptakideğerlendirmeler ağzınızı açıkta bırakacak.

devam >>
DÜNYANIN 7 HARİKASI SERİSİ-2

DÜNYANIN 7 HARİKASI SERİSİ-2 İskenderiye Feneri, herfener gibi denizcilerin limana güvenle dönmeleri için yapılmıştı. Çağındadünyanın en uzun yapısı olarak biliniyordu. Ama Fener'in gizemli yönü olan ünlüayna bilimcileri daha çok ilgilendirmektedir. Fenerin ışığını yansıtan aynanın50...

devam >>
Uyumayan Güneş Santrali

Uyumayan Güneş Santrali İspanya'nın Sevilla ile Cordoba kentleri arasındakalan Andalusi'nin ovalarında kurulu Gemasolar güneş enerjisi santrali, 7/24elektrik üretimi yapabilme özelliğiyle dünyada bir ilk.

devam >>
Toplam 7 içerik bulundu. Görüntülenen 1 - 7
1