elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
YTÜ Yönetim ve Finans Kulübü Yazdır

YTÜ Yönetim ve Finans Kulübü

A- A+
03.02.2010 tarihinden itibaren 3810 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.yonetimvefinans.com
E-Posta : yfkyildiz@gmail.com

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

Yönetim ve Finans Kulübü

Vizyonumuz ;

Türkiye de Finans ve Yönetim alanlarında eğitim gören öğrencileri bir araya getirerek , uluslarası çapta organizasyonlar düzenlemek,yapılan bu organizasyonlarla toplumların geleceği olan üniversite öğrencilerinin, dünyada ki ekonomik ve sosyal konulara çözümler üretmesini sağlamak; üretilen bu çözümlerle de dünyanın geleceğine ışık tutmaktır.

Misyonumuz ;

Finans ve yönetim alanında eğitim gören öğrencileri bir araya getirerek ,daha büyük,daha kaliteli organizasyonlar yapmalarını sağlamak ve Yıldız Teknik Üniversitesi markasını bir adım öteye taşıya bilmektir.Öğrencileri toplumun çıkarları doğrultusunda projeler üretmeye teşvik etmek,üretilen projelerde de ekonomik konulara çözüm sunmaktır.

Amaçlar;

Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde kurulması planlanan Yönetim ve Finans Kulübü üniversitemiz adına çok önemli projelere imza atmayı hedeflemektedir.

21.yy en popüler iki alanı olan yönetim ve finans objelerinden faydalanarak üniversitemiz öğrencilerinin gelişimine katkıda bulunacaktır.

Yönetim ve Finans Kulübü ulusal ve uluslararası organizasyonlar düzenleyerek markalaşma yolunda ilerleyen üniversitemize çok büyük destek sağlamış olacaktır.Ayrıca kulübümüz kalite belgesi projesi gerçekleştirecek ve okulumuzda kalite belgesi olan tek ülkemizde kalite belgesi olan ikinci kulüp olacaktır.

Yönetim ve Finans Kulübü 3İK kurucu üyesidir…Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar