elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
YTÜ Kişisel Gelişim ve Girişimcilik Kulübü Tüm aktiviteleri Yazdır

YTÜ Kişisel Gelişim ve Girişimcilik Kulübü

A- A+
13.12.2009 tarihinden itibaren 3875 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

MİSYON
Düzenleyeceğimiz ders dışı öğrenci faaliyetleri ile öğrencilerin mesleki, bilimsel, kültürel, sportif ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayıcı etkinlikler yürütüp ağırlıklı olarak kişisel gelişim ve girişimciliğe yönelik çalışmalarda bulunarak üniversitemizden büyük yönetici ve liderlerin yetişmesine yardımcı olmak.

VİZYON
Kişisel Gelişim ve Girişimcilik Kulübü; alanında lider, inovasyonda öncü, yaptığı çalışmalarla başta üniversitemiz olmak üzere Türkiye ve Dünya'da örnek alınan ve üyelerinin bu kulübün bir parçası olduğunu gururla anacağı bir kulüp olmayı hedeflemektedir.

BİZ KİMİZ
Biz YTÜ çatısı altında 8 fakülte ve 21 ayrı bölümden yola çıkarak aynı misyon da birleşip aynı vizyona ilerleyen; biz kavramını herhangi bir fakülteye bağlı kalmadan, tamamıyla ortak birlikteliğimiz olan Yıldız'lı olma bilinciyle ilerleyen; bu süreçte yönetim ve denetim kurulu gibi kavramlara takılmayıp felsefemiz gereği “tek bir elden yönetilmeme” düşüncesini benimsemiş ve bunu aktiflik hayatı boyunca devam ettirecek olan; üreten, emek verenlere yönelik girişimcilik, yöneticilik ve liderlik yolunda tam destek sağlayan; bunun için ihtiyaçlar doğrultusunda düzenleyeceğimiz etkinlikleri bazen ilgili bölümlere veya fakülteye, enstitüye bazen de genele hitap edecek şekilde organize ederek misyonumuzu yerine getirirken YTÜ öğrencilerine en faydalı kulüp olmayı hedefleyen Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencileriyiz.

DEĞERLERİMİZ
Ekip çalışması: Biz bilinciyle çalışırız. Her birimizin, düzenlenen organizasyonlarda risk ve ödüllendirilmede bir payı olduğuna inanırız. Başarı hepimizindir. Kulübün başarısı da, başarısızlığı da bizimdir.
 
Başarı: Emek ve başarıya saygılıyız; sağlanan başarının sahiplerine mal edilmesine dikkat eder, başarının teşvik ve ödüllendirme ile artacağına inanırız.
 
Kararlılık: Tüm çalışmalarımız değerlidir. Yapılması planlanan faaliyetler şartlar ne olursa olsun ivedilikle tamamlanır.
 
Verimlilik: Kulübümüz imk nlarını akılcı, öğrenci gelişimine uygun, vizyonumuza bir adım daha yaklaşmamızı sağlayacak şekilde, en etkili biçimde kullanmaktır. Ayrıca kulüp aktivitelerinin kalitesini artıracak eylemlerin tümüdür.  

İLKELERİMİZ
- Öğrenme ve öğretme
- Çözüm üretmek
- Önerilere açık olmak
- Öğrenci odaklılık
- Sürdürülebilir gelişmeAktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar