elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
YTÜ İşletme Kulübü Tüm aktiviteleri Yazdır

YTÜ İşletme Kulübü

A- A+
28.11.2012 tarihinden itibaren 8789 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
E-Posta : info@yildizik.com

1999 yılında bir grup girişimci gencin düşüncesi ile kurulan kulübümüz bu sene 13.yaşını kutlamaktadır.
 
Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde hayat bulan Yıldız işletme Kulübünün kuruluş felsefesi, üniversite öğrencilerinin gelişimine katkıda bulunmaktır. Bu amaçla aldığı bütün kararlarda ilkeli olmayı ve azimle çalışmayı kendine hedef seçen, bünyesinde barındırdığı üniversiteli olma bilincini taşıyan gençlerle, örnek teşkil eden bir kariyer kulübüdür.
 
Üniversitemizin lokomotif kulübü Yıldız İşletme Kulübü, gençlerin emekleriyle yoluna devam ederken Yıldız Teknik Üniversitesi'nin adını en iyi şekilde duyurmaktadır. Yıldız İşletme Kulübü, hem yaptığı organizasyonlarla hem de sosyal alandaki aktifliğiyle adından sıkça bahsettirmektedir, kulübümüz aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi'nde kariyer denilince akla gelen tek kulüptür.
 
 

Misyonu

Kulübümüz; ilkeli ve azimli çalışma arzusuyla, ileriye sağlıklı bakabilen, üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına ev sahipliği yapan bir kulüptür. Aktivitelerimizde, planlarımızda ve girişeceğimiz işlerin tümünde kalite hep ön planda tutularak, alınan tüm kararlar, en ince ayrıntısına kadar düşünülüp, gerçekleştirilen yoğun beyin fırtınaları sürecinden geçtikten sonra hayata geçirilmektedir. İş ve kariyer kulübü olmanın verdiği sorumlulukla; iş, basın, yayın, medya, kültür, sanat, ekonomi ve güncel hayattaki kısacası kariyer alanındaki birikimlerini en iyi şekilde takipçilerine aktarmaktır.

 

Vizyonu 

Bünyesinde bulundurduğu geniş bir kitleyle başarıyı hedefleyen, özgünlük ve süreklilik ilkelerini benimsemiş her zaman geçmişinden aldığı deneyimlerle ileriye kararlılıkla bakabilen Yıldız Teknik Üniversitesinde 13 yıldır başarılı organizasyonlara imza atan ve atmaya devam edecek olan, yaratıcılığın ufkunda, kararlılığını sürdürerek, en seçkin öğrenci kulübü ünvanına yakışan bir şekilde yaptığı ve yapacağı aktivitelerde prestijini arttırmaktır. 

 

Süreklilik

Yıldız İşletme Kulübü geleneksel etkinliklerini her yıl gerçekleştirmesinin yanı sıra bu etkinliklere kattığı yeniliklerle, yaratıcı fikirlerle de ön plana çıkarak İş ve Kariyer alanında lokomotif bir öğrenci kulübü özelliğini sürdürmektedir.
 
İşletme Kulübü, faaliyetlerini kesintisiz olarak sürdürmekte ve gerçekleştirilen mevcut aktivitelerin, daha üst standartlara çıkarılabilmesi için yoğun çalışmalar içerisinde bulunmaktadır. Etkinliklerimizin, çalışmalarımızın, ilişkilerimizin; kısacası kulübümüzün sürekliliği her şeyden önce gelmektedir. Yöneticiler, üyeler, destekleyenler; yani herkes ve her şey değişebilir; ancak Yıldız İşletme Kulübü kaliteli çizgisi ve heyecanıyla Yıldız Teknik Üniversitesi’nin gururu olmaya devam edecektir.
 Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar