elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Üretim Araştırmaları Kulübü Yazdır

Üretim Araştırmaları Kulübü

A- A+
24.03.2011 tarihinden itibaren 4371 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL TİCARET ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.iticuuak.com/
E-Posta : budak32@windowslive.com

Kahve Arası Formatımız ; Kahve Dünyası sponsorluğunda düzenlenen bu etkinliğimiz bir seminer formatı kesinlikle değildir, katılımcı ve konuşmacıların fuaye alanımızda kurulan kahve standından kahvelerini alarak salona geçtikleri ve katılımcıların aktif olarak rol aldığı bir formattır. Etkinlik soru-cevap olarak bir sohbet havasındadır böylece katılımcılar konuşmacılara sorularını daha rahat ve çekinmeden sorabilmektedirler.

Teknik Gezilerimiz ; Üretimin muhakkak en iyi şekilde anlaşılacağı yer fabrikalardır, Üretim Araştırmaları Kulübü belirlediği Vizyon ve Misyon olarak, teknik geziler ile katılımcılara teknik bilgilerin yerleşmesini ve derslerde soyut olarak kalan makine ve teçhizatın somut olarak daha iyi anlaşılmasını amaçlamaktadır. Etkinliklerimiz her sınıf ve bölüm için farklı tip fabrikalara olmakta ve katılımcı portföyü buna göre ayarlanmaktadır.

Eğitim Durağı ;Üretim Araştırmaları Kulübü Eğitim Durağı katılımcılarına salt bir eğitimden çok uygulamalı eğitimi sunmak isteyen bir formattır. Eğitimlerden sonra verdiğimiz sertifikaları, eğitimciyi dinleyen herkese değil, eğitimcinin yaptırdığı uygulamalara katılan herkese vermeyi amaçlamaktayız.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar