elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu Yazdır

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu

A- A+
15.12.2013 tarihinden itibaren 5492 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.uludagemt.org
E-Posta : bilgi@uludagemt.org

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu, 7 girişimci öğrenci tarafından kurulan ve 1995 yılından beri faaliyet gösteren topluluktur. 7 kişilik Yönetim Kurulu, 25 kişilik Sorumlu Liderleri ve 100ü aşkın topluluk üyesi ile her geçen gün daha da büyümektedir.

 

Misyonumuz:

Ulusal ve uluslar arası ortamlarda mensubu olmaktan övünç duyulan, mesleki alanlarda kendilerini geliştirme ortamı bulan, kendi alanında öncü ve örnek olan bir öğrenci topluluğu olmaktır.

 

Vizyonumuz:

Endüstri Mühendisliği öğrencilerine mesleki alanlarda kendileri geliştirme ortamı sağlamak, onları iş hayatına hazırlamak, bir arada çalışmayı sağlayarak sosyal becerileri arttırtmak ve Endüstri Mühendisliği mesleğini tanıtmak için; Uludağ Üniversitesi ve etkileşimde bulunduğumuz çevrelerle etkin işbirlikleri kurarak teknik, akademik ve sosyal çalışmalara imza atmaktır.

 

Temel Değerlerimiz:

Paylaşım
İletişim
Öğrenci Ruhu
Beraber Gelişim
Vizyon Sahibi Olmak
Yenilikçilik

 

Etkinliklerimiz:

Topluluğumuzun en büyük organizasyonu olan EMSAZ başta olmak başta üzere bir çok önemli faaliyeti gerçekleştirmektedir.

Uludağ Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu olarak her yıl Aralık ayının 3. haftasında gerçekleştirdiğimiz ulusal organizasyonumuz EMSAZ ortalama 160 konaklamalı misafir ile beraber 250 şehir dışı katılımcısı ve 500 Uludağ Üniversitesi katılımcısı ile Uludağ Üniversitesi'nin en büyük konaklamalı organizasyonu aynı zamanda sayılı konaklamalı öğrenci organizasyonlarından biridir.

EMSAZ ile ilgili daha fazla bilgi almak için: www.emsaz.orgAktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar