elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
KTÜ BÖTE Kulübü Yazdır

KTÜ BÖTE Kulübü

A- A+
02.01.2015 tarihinden itibaren 59279 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.ktubotekulubu.com/

2011 yılında kurulan Ktü BÖTE Kulübü kurulduğu günden bu güne öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunacak eğitimlerin yanı sıra çeşitli sosyal etkinlikler düzenlemektedir. Bölüm içinden ve bölüm dışından pek çok takipcisi bulunmaktadır. Özellikle bilişim sektörüne geniş açıdan bakacak ve yeni teknolojileri başarıyla eğitime uyarlayabilecek eğitimciler  yetişitirilmesini destekleyecek nitelikte çalışmalar yapmaktadır.
  Ktü BÖTE Kulübü çeşitli yetenek dallarına göre düzenlediği birimleriyle öğrencilerin sevdikleri alanda kendilerini geliştirmelerini desteklemekte ve teşvik etmektedir. Her yıl bölüm içinde kulüp üyeleri tarafından pek çok proje gerçekleştirilmekte ve bunların bir kısmı Uluslararası BÖTE Kurultayında kendine yer bulmaktadır. Kulübümüz güncel teknolojiileri kullanma hakimiyeti ile verdiği teknik eğitimler ve seminerler hakkında adından sıkça söz ettirmektedir. Geçtiğimiz yıllarda programlama ve algoritma gibi eğitimlerin yanı sıra akıllı tahta ve güncel eğitim yazılımlarının tanıtılması gibi eğitimler düzenlemiştir. Bu eğitimlerin yanı sıra, Karadeniz Teknik Üniversitesinde kişisel gelişim seminerleri, konserler, geziler ve özel yemekler düzenlemektedir. Her yıl bölüm bünyesinde özellikle yeni gelen öğrenciler için ara sınıflar ile bir kaynaşma gecesi ve her yıl sonunda bir Ktü BÖTE gecesi düzenlemektedir. Ktü BÖTE Kulübü öğrencilerin kariyerlerine çeşitli alternatifler kazandırmayı amaçlamaktadır.
Ktü Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi bölümü adından da anlaşılacağı üzere eğitim ve aynı zamanda tasarım, yazılım, proje geliştirme, girişimcilik gibi alanlarda da öğrencilerin gelişimini sağlamaktadır.
  Ktü BÖTE Kulübü yürüttüğü çalışmalarıyla bunu destekler niteliktedir. İş olanaklarının az olduğu ülkemizde öğrencilerin kendilerini farklı alanlarda geliştirmeleri kariyerlerinin geleceği için önemlidir. Sizde çeşitli iş deneyimlerine açık olarak kariyer hayatınıza, geleceğinizi garantiye alacak farklı alternatifler eklemeyi istiyorsanız, kişisel gelişiminizi artırmayı ve aynı bakış açılarına sahip arkadaşlar edinmeyi istiyorsanız aramıza katılabilirsiniz. Hemen her yetenek ve ilgi alanına göre birimlerimiz mevcuttur. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

“Ktü BÖTE Teknolojinin Eğitimdeki Kalbi!”

 

İletişim Bilgileri:


Facebook Sayfamız:
https://www.facebook.com/botekulubu
Twitter Hesabımız:
https://twitter.com/ktubotekulubuAktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar