elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
KOU IEEE Yazdır

KOU IEEE

A- A+
26.12.2011 tarihinden itibaren 8586 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.kouieee.org/
E-Posta : ieee.kocaeli@gmail.com

 

“Institute for Engineers and Everybody Else” anlayışıyla IEEE, bütün pozitif bilim dallarına hitap ederek; bünyesinde teknik anlamda çalışmalar yapmayı kendine hedef edinmiş farklı alanlardan birçok üyeyi barındırmaktadır. Robotics&Automotion, Product Safety Engineering, Computer, Education, Biology, Reliabily gibi elliye yakın Society ile farklı bilim dallarına hitap etmekte ve bu alanlarda faaliyet göstermektedir. Bu çok yönlü yapıyı kendine örnek alan KOU IEEE ise, komiteleriyle bu çalışma mekanizmasını benimsemiştir.
Yönetim kurulu ve idari kuruldan oluşan yapımızla, amatör ruhumuzu şirket profesyonelliğiyle birleştiriyoruz ve üyelerimize 11 farklı komiteyle 11 farklı alanda kişisel gelişim imk nı sunuyoruz. İdari kurulda yer alan bu komitelerin her biri, kulübe bağlı fakat kendi içerisinde bağımsız olup, bir komite sorumlusu ve sonradan seçilen yardımcılarından oluşmaktadır. Kulübün olmazsa olmazlarından olan komiteler sayesinde kulüp içerisinde takım çalışması, iş bölümü gibi kavramlar netlik kazanmaktadır.

 


Bir öğrenci gözünden ise bu yapı, kimi zaman mesleğe atılan ilk adım, kimi zaman kişisel gelişimde başlangıç noktasının tespiti ve rotanın doğru çizimi, kimi zaman ise çeşitli sosyal
etkinliklerle yeni insanlar tanıma fırsatıdır. Bir yandan yıllarca devam edecek sağlam dostluklar kurarken, diğer yandan güzel bir arkadaşlık ortamı içerisinde doğru işler yapmanın haklı gururudur. En önemlisi ise yıllar sonra: “Üniversitede hem eğlenip, hem de verimli işlere imza attım.” diyebilmektir.

 Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar