elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İÜ Mühendislik Kulüpleri Platformu Tüm aktiviteleri Yazdır

İÜ Mühendislik Kulüpleri Platformu

A- A+
03.12.2009 tarihinden itibaren 3878 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.iumk.org
E-Posta : muhendislikkulupleriplatformu@gmail.com

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK KULÜPLERİ PLATFORMU
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Kulüpleri Platformu (İÜMKP), Mühendislik Fakültesi bünyesindeki 15 kulübü bünyesinde bulunduran ve Fakülte Öğrenci Temsilciliği ile birlikte çalışan bir oluşumdur.
İstanbul Üniversitesi Mühendislik Kulüpleri Platformu çatısı altında bulundurduğu kulüplerin her türlü aktivite ve organizasyonlarına yardımcı olmak, desteklemek ve tek büyük bir güç oluşturarak daha fakülte adına daha profesyonel organizasyonlar düzenlemeyi hedef edinmiş bir platformdur.

İUMK Platformu tüm kulüplerin üyelerinin düşünce ve fikirlerini açık bir şekilde dile getirip çözüm önerileri sunmak için ve bunların büyük bir çatıda kolayca çözümlendirilebilmesi için oluşturulan bir topluluktur.

Bünyesinde bulundurduğu 15 kulüp yönetimi ile tüm fakülte bünyesindeki 5500 mühendis adayına doğrudan hitap etmektedir.

Dönemlik organizasyon planlarında yer alan seminer, söyleşi, bilgi şöleni, teknik ve kültürel geziler düzenleyip iş hayatını, öğrencilere henüz üniversite hayatındayken tanıtmaya yardımcı olmak için çalışır.

15 Kulüp yönetiminden katılan temsilciler ile Platform Toplantıları; kulüpler, bölümler ve fakülte için yaratıcı projeler oluşturmayı ve bunları hayata geçirmeyi amaçlar.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar