elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü Yazdır

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü

A- A+
16.03.2013 tarihinden itibaren 3543 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.otokon.itu.edu.tr/
E-Posta : otokon@itu.edu.tr

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü kurulmuş olduğu 2004 yılından bu yana başta Elektrik- Elektronik Fakültesi öğrencileri olmak üzere tüm İTÜ öğrencilerine hizmet vermektedir.
 
Hedefimiz öncelikle teknolojik ilerlemenin gerisinde kalmayan yetkin mühendisleri ülkemize kazandırmaktır. Bu hedef doğrultusunda faaliyette bulunmakta olan kulübümüz eğitimler, teknik geziler, kariyer günleri, konferanslar, seminerler, sosyal aktiviteler ve büyük çapta organizasyonlar düzenlemektedir. Sağlanan birikimlerle de daha fazlası için emin adımlar atmaktadır.
 
İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü Laboratuar’ında yapılan proje çalışmaları sayesinde hem öğrencilere teorik bilgilerini pratiğe çevirme şansı verilmiş olmakta hem de yapılan çalışmaların paylaşılmasıyla tüm kulüp üyelerine önemli bir bilgi aktarımı sağlanmış olmaktadır.
 
İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü için bir diğer önemli hedef ise öğrenciler için sosyal ortamın geliştirilmesidir. Kulübümüz, üyeleri arasında kaynaşmayı sağlamak ve paylaşımı arttırmak amacıyla belirli aralıklarda sosyal etkinlikler düzenlemektedir. Üyelerimiz, İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü etkinliklerinde ve alt kollarında görev alarak, liderlik deneyimi kazanma, kişisel yeteneklerini geliştirme, disiplinler arası çalışmalarda tecrübe edinme imkânı bulur.
 
İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü; çalışmalarında, İTÜ’de ve Türkiye'nin diğer üniversitelerinde bulunan öğrenci kulüpleri ile ortak hareket etmektedir. Bu sayede içinde bulunduğu iletişim ağıyla tüm Türkiye’deki öğrencilere kolaylıkla ulaşabilmektedir.
 Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar