elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü Yazdır

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü

A- A+
29.01.2011 tarihinden itibaren 3213 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.imk.itu.edu.tr

İşletme Mühendisliği Kulübü, 1991 yılından bugüne faaliyet gösteren ve gönüllü öğrencilerin bir araya gelerek çeşitli organizasyonlar düzenlediği, her konuda fikir paylaşımı sağlayabildiği bir öğrenci topluluğudur. Kurulduğu günden bugüne; seminerler, eğitimler, kariyer günleri, sinema gösterimleri, geziler, partiler, turnuvalar, konserler, mezun buluşmaları, mentor-mentee projeleri düzenleyen ve bunların yanı sıra Yönetim Bilimleri Kongresi, Üniversite Sanayi İşbirliği, Bilişim Teknolojileri Zirvesi gibi Türkiye'de markalaşan organizasyonlar gerçekleştiren bir kulüptür. Bunların amacı; öğrencilerin mesleki açıdan bilgilendirilerek iş hayatına hazırlanmaları, bunun yanı sıra sıcak bir ortam içinde güzel vakit geçirerek tecrübe kazanmaktır.

Misyon, geleceğin İşletme Mühendisliği adaylarını aynı çatı altında toplayarak ortak projelere imza atmak, yaratıcılık ve takım çalışmasına yatkınlık özelliklerini geliştirerek iş dünyasına hazır bireyler haline getirmek, üyelerimizin sosyal ve kültürel yetkinliklerini arttırmak ve mezunlarımız ile sürekli iletişimlerini sağlamaktır.

Vizyon, üyelerin sosyal ve teorik bakımdan donanımlı, kendine güvenen, yetkin, girişimci ve sektörün ihtiyaçlarına göre yetişmiş birer İşletme Mühendisi olarak mezun olmasına katkıda bulunmaktır.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar