elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İTÜ Girişimcilik Kulübü Tüm aktiviteleri Yazdır

İTÜ Girişimcilik Kulübü

A- A+
12.03.2011 tarihinden itibaren 3882 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.itugirisim.org/
E-Posta : iletisim@itugirisim.org

AMACIMIZ
Özelde İTÜ'de, genelde ise Türkiye çapında genç girişimci bilincinin oluşturulması, geliştirilmesi ve bu konuda kendi içinden öncüler yetiştirilebilmek amacıyla kendi alanında kolay ulaşılabilir, aktif ve saygın bir öğrenci kulübü olmaktır.
TARİHÇE
Prof.Dr.Ramazan Evren danışmanlığında İTÜ'lü girişimci gençler önderliğinde 2006 yılında kurulmuştur. İTÜ ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören İTÜ Girişimcilik Kulübü, bu ülkenin en büyük girişimcilerini yetiştirmiş olan İTÜ ´de bu alandaki boşluğu doldurmayı hedefler.
İTÜ Girişimcilik Kulübü'nün idare merkezi İTÜ İşletme Fakültesi olmakla birlikte tüm bölümlerden öğrencilere açık bir kulüptür ve halihazırda çok çeşitli bölümlerdeki öğrencilerden oluşmaktadır.
Prof.Dr.Ramazan Evren danışmanlığında İTÜ'lü girişimci gençler önderliğinde 2006 yılında kurulmuştur. İTÜ ´de girişimcilikle ilgili gerek akademik düzeyde, gerekse öğrencilerin sosyal hayatlarında uygulamaya yönelik herhangi bir çalışmanın olmamasını çıkış noktası olarak gören İTÜ Girişimcilik Kulübü, bu ülkenin en büyük girişimcilerini yetiştirmiş olan İTÜ ´de bu alandaki boşluğu doldurmayı hedefler.İTÜ Girişimcilik Kulübü'nün idare merkezi İTÜ İşletme Fakültesi olmakla birlikte tüm bölümlerden öğrencilere açık bir kulüptür ve halihazırda çok çeşitli bölümlerdeki öğrencilerden oluşmaktadır.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar