elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
İşletme ve Ekonomi Kulübü Yazdır

İşletme ve Ekonomi Kulübü

A- A+
27.02.2010 tarihinden itibaren 3904 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ

İşletme ve Ekonomi Kulübü (İK) kuruluşunun 56. senesinde de, köklü kültürüne sahip çıkarak ve yenilikçi vizyonunu koruyarak, Türkiye'nin en iyi öğrenci kulübü olmak için yola çıkıyor. İK, Boğaziçi Üniversitesi'nde bölüm ve sınıf ayrımı gözetmeksizin bir araya gelen birçok öğrencinin kişisel gelişim fırsatı yakaladığı, sorumluluk aldığı, farklı fikirler ürettiği ve en iyi organizasyonlara imza attığı Türkiye'nin en büyük öğrenci kulübüdür.


İK 6 farklı altkurul ile çalışmaktadır. Brandmarker, Dinamik, Ekonomi, İletişim, Kariyer, Münazara altkurullardan istediklerinize katılıp siz de takım ruhunu ve organizasyon sürecini deneyimleyebilir, iş dünyasını çok yakından tanıma şansını bulabilirsiniz. İK içinde barındırdığı aktiviteler ile size önemli deneyimler kazandırmakla kalmayacak aynı zamanda unutulmaz dostluklar kurmak için iyi bir fırsat olacaktır.


İK'nın faaliyetlerini genel olarak özetlememiz gerekirse; bu sene 12. sini düzenleyeceğimiz uluslararası pazarlama kongremiz Brandmarker (Brandmarker Altkurulu); 18 yıldır aralıksız yılda 4 kere yayımlanan ve tartışmasız Türkiye'nin en iyi öğrenci dergisi Dinamik (Dinamik Altkurulu); önemli ekonomik tartışmalara değinen ve birçok otoriteyi Boğaziçililerle buluşturan Ekonomi Zirvesi, güncel ekonomi konularına yorum getiren yılda iki kere çıkan Econorm, finans seminerleri dizisi Finance Break (Ekonomi Altkurulu); Türkiye'de PR duayenlerini bir araya toplayan İletişim ve Halkla İlişkiler Seminerleri PR PRofessional, kampüs içi iletişim için ortaya çıkıp herkesin sevgisini kazanmış her ay yayınlanan gazetemiz Manzara (İletişim Altkurulu); üst düzey yöneticiler ile röportajlar yapıp Boğaziçililerin kariyerine yön veren Kariyer Rehberi, iş dünyasının simülasyonunu üniversitemize taşıyan Case Days, sıradışı kariyerleri bize tanıtan Alternatif Kariyer Söyleşileri (Kariyer Altkurulu); Türkiye'yi münazara ile tanıştıran Boğaziçi Münazara Takımı (Münazara Altkurulu); bu sene 8. sini düzenleyeceğimiz ADventure Reklamcılık Yarışması ve iş fırsatlarını tüm Boğaziçi'ne tanıtan Kariyer Günleri. Sizi de bu köklü kültürü yaşatmak, dostlukları paylaşmak ve kendinizi geliştirmek üzere aramıza bekliyoruz.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar