elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Genç ve Yenilikçi Beyinler Kulübü Yazdır

Genç ve Yenilikçi Beyinler Kulübü

A- A+
02.05.2015 tarihinden itibaren 124519 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : ERZİNCAN ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.eugybk.org
E-Posta : eu.gybk@gmail.com

Hakkımızda:
Erzincan Üniversitesi Genç ve Yenilikçi Beyinler Kulübü resmi olarak 3 Mart 2015 te kurulmuştur. Fiilen çalışmalarına ise 2014 ten beri girişimci öğrencilerin öncülüğünde sürdüren kurucu üyelerinin üniversitelerinde bilimsel ve sosyal hayatlarına yenilikler getirmeyi amaçlamışlardır… GYBK nin  Kurucuları mühendislik fakültesinde olmakla beraber, herkese ve her alana dokunan çok geniş çapta etkinlikler yapmak ve bu alanda başta kendi ve diğer üniversitelere örnek olmak için amaçlı ve sistemli büyümeyi kendine ilke edinmiş bir kulüptür.

Vizyonumuz:
Üyelerinin ve kulübün etkileşim içinde olduğu bireylerin araştırmacı, liderlik becerilerine sahip, paylaşımcı, sosyal, kendine güvenen, girişimci ve mesleklerinde fark yaratan bireyler olmalarını sağlamak.

Misyonumuz:
Bilimsel, kültürel ve sosyal alanlarda güncel gelişmelerin takip edilmesi, çeşitli organizasyonlar, seminerler, konferanslar, sempozyumlar, paneller, teknik geziler ve grup çalışmalarıyla öğrencilere bilimsel ve sosyal bir bakış açısı kazandırmak, öğrencilerimizin bilimsel öğretilerini desteklemekle birlikte çeşitli sosyal aktivitelerle motivasyon sağlamak.

Facebook  >> https://www.facebook.com/eugybk
Twitter      >>  https://twitter.com/eugybk
Instagram >> https://instagram.com/eugybk/

Bilgi:
Abdulmuttalip Bülgen  (Kurucu & Yönetim Kurulu Başkanı )   abdulmuttalip333@gmail.com
Ali Durmuş    (Başkan Yardımcısı)    alidurmus6363@hotmail.comAktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar