elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Gazi Genç Girişimciler Topluluğu Tüm aktiviteleri Yazdır

Gazi Genç Girişimciler Topluluğu

A- A+
26.03.2013 tarihinden itibaren 4266 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : GAZİ ÜNİVERSİTESİ
E-Posta : http://www.gaziggt.org/

Biz Gazi Üniversitesi Genç Girişimciler Topluluğu olarak ülkemizin yapısal sorunu olan işsizlik karşısında “iş arayan değil, iş kuran” adaylar yetiştiren, genç beyinleri sık sık Türkiye’ nin önde gelen iş dünyası temsilcileri, bürokratları ve kendi alanında isim yapmış iş adamlarıyla buluşturmayı hedefleyen bir oluşuma sahibiz. Aynı zamanda üyelerimizin ve çalışma ekibimizin kişisel gelişimi, gelecekteki iş hayatına ve sosyal hayata hazırlanması sürecinde bir katkı sağlamak amacı gütmekteyiz. Bu hedefler doğrultusunda eğitimler, kongreler, seminerler ve paneller gibi büyük çaplı organizasyonlar düzenleyerek hedeflerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmeyi planlıyoruz.
 
Topluluk olarak üniversite eğitiminin sadece kurumsal öğrenmeden ibaret olmadığını biliyor, sosyal öğrenmemize etkin bir şekilde katkı sağlayan , üyelerimizin ve çalışma arkadaşlarımızın ilgi ve yeteneklerini en iyi şekilde tespit ederek tüm arkadaşlarımıza kariyer noktasında yardımcı olmaktayız.
 
Türkiye’deki bir öğrenci topluluğu olarak; iş dünyasını takip eden ve bağlantı kuran, buna ek olarak girişimcilik, ekonomik, teknik ve yöneticilik alanlarında gerekli eğitimleri sağlayarak üniversitemizdeki öğrencileri girişimciliğe yöneltmek, genç fikirlerin keşfedilmesinde yardımcı olmak ve desteklenmesini sağlamak konusunda bir aracıyız.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar