elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri
Esogü IEEE Öğrenci Kolu Yazdır

Esogü IEEE Öğrenci Kolu

A- A+
28.01.2014 tarihinden itibaren 3575 kez görüntülenmiştir.


Üniversite : ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
Web Sitesi : http://www.esogu-ieee.com

Hakkımızda

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu, başta tüm mühendislik fakülteleri olmakla beraber, tüm bölümlere hitap eden bir koldur. Kulübümüz, sene içerisinde üyelerimize yönelik konferanslar ve seminerler düzenlenmesi, teknik dersler verilmesi, sosyal ve teknik gezilerin organize edilmesi amacıyla Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu, sadece teknik temelli bir kulüp olmayıp üyelerinin sosyal yaşamları ile ilgili sorumluluk üstlenir. Tanışma yemekleri, geziler ve benzeri etkinlikler üyelerin sosyal bireyler olması için yapılan çalışmalardan bazılarıdır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu üyelerinin mesleki ilgi alanları ile bilgilenmesini, fikir dünyalarının gelişmesini, kişisel özelliklerinin ortaya çıkarılıp bu eğilimlere göre iş bölümü kavramının geliştirilmesini sorumluluğu bilir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu, Türkiye’de ve dünyada olan gelişmeleri yakından takip etmek amacıyla Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerindeki öğrenciler ile iletişim içinde olup bilgi ve fikir alışverişinde bulunur.Aktif etkinlik bulunmamaktadır.
ANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar