elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

EPECS Konferansı'na Katılan Artesis'e Mehter Takımı Sürprizi

2-4 Ekim 2013 tarihleri arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Fakültesi Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi'nde 3.sü düzenlenen EPECS 2013 (The 3rd International Conference on Electric Power and Energy Conversion Systems), bu sene de yoğun bir katılım ile başladı. Katılımcı firmalardan Artesis'in etkinliğe renk katan Mehter Takımı ile buluşması görülmeye değerdi.A- A+
02.10.2013 tarihli yazı 10433 kez okunmuştur.
3. Uluslararası Güç Elektriği ve Enerji Dönüşüm Sistemleri Konferansı'nın amacı; dünyanın her yerinden, güç sistemlerindeki gelişmelerle ilgili enerji dönüşümü, güç elektroniği ve elektrik sürücüleri ile ilgilenen araştırmacıları bir araya getirmektir.
 
EPECS 2013, elektrik enerjisi alanında işbirliği için bilimsel ve mesleki etkileşim sağlamıştır. Etkinlikte Akıllı şebeke gibi karmaşık sistemlere ait son gelişmeler, dağıtık güç sistemleri, elektrikli araçlar-çekiş sistemleri ve yenilenebilir enerji sistemlerinin teşviğine yönelik konular düşünülmüş ve tartışılmıştır.
 
► Konferans Programı İçin Tıklayınız.

 ► Konferans Ayrıntıları İçin Tıklayınız.

 
EPECS 2013'ün ilgi çeken firmalardan biri kestirimci bakımda getirdiği yeniliklerle oldukça dikkat çeken Artesis  idi. Artesis 1999 yılında kurulmuş olup, 3 fazlı A.A elektrik motorları için “Arıza Erken Uyarı Sistemleri ve Kestirimci Bakım Teknolojileri” konusunda AR-GE çalışmaları yapan bir firmadır. Artesis'in MCM teknolojisi, tüm 3 fazlı senkron ve asenkron elektrik motorları ile Alternatör / Jeneratör sistemlerinin arızalarını yalnızca akım ve gerilimlerini ölçerek aylar önceden tespit etmeyi ve  buna göre işletmenizin bakım planlamasında sizlere yardımcı olmayı mümkün kılmıştır.

 


♦ Etkinliğe renk getiren Mehter Takımı Kestirimci Bakım Sektöründe Büyük Ses Getiren Artesis Firmasının Yanında
 Alper   Görkey Alper Görkey Yazar Hakkında Tüm yazıları Mesaj gönder YazdırANKET
Endüstri 4.0 için En Hazır Sektör Hangisidir

Sonuçlar
Aktif etkinlik bulunmamaktadır.