elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Uzun mesafeler artık çok kısa!

Alcatel-Lucent, küçük-orta ölçekli firmalar için tasarlanan çoklu ödüllü konferans ve “birlikte çalışma” çözümü “My Teamwork Office Edition”ı piyasaya sürdü.A- A+
16.05.2008 tarihli yazı 2576 kez okunmuştur.

Bu yeni çözüm, uzaktan iletişim yöntemleri ile daha verimli ve kurumsal büyümeyi destekleyen bir iletişim ortamı sunmasının yanı sıra, oldukça pahalıya mal olan uzun mesafe seyahatlerini azaltarak, zamandan tasarruf sağlıyor Böylelikle küçük şirketlerin insani kaynaklarını daha fazla kullanmaya teşvik ederek, çevreci teknolojileri destekliyor.

'My Teamwork Office Edition', büyük çaplı şirket kalitesinde iş telefon görüşmeleri, uygun maliyetli ses senkronizasyonu (VoIP), güvenlikli LAN ve WiFi altyapısını bir araya getiren Alcatel-Lucent Ofis İletişim Çözümleri ailesinin önemli bir parçasını oluşturuyor. Tek sunucu üzerinde çalışan, yazılım tabanlı bir uygulama olan 'My Teamwork Office Edition', özellikle küçük-orta büyüklükteki şirketler için geliştirilmiş yazılım tabanlı bir çözüm olmasıyla dikkat çekiyor.

Web tarayıcı tabanlı kullanıcı arayüzü sayesinde, herhangi bir lokasyonda, herhangi bir telefon cihazı ile çalışabiliyor. Anında mesajlaşma ve adres defterinden tek mouse tıklamasıyla arama başlatabilmesinin yanında, masaüstü, dosya veya uygulama paylaşım imkanına sahip, verimlilik ve sonuç odaklı olarak, kritik operasyonlarda kullanılabilme imkanı sunuyor.

Verimlilik üzerinde kar elde eden özel donanım uygulamalarına sahip My Teamwork Office Edition, sınıfındaki en iyi küçük işletme çağrı sunucusu Alcatel-Lucent Omni PCX Office ile birlikte uygulanıyor. Küçük ve orta büyüklükteki şirketleri, esnek, uygun maliyetli çözüm ve servisleri ile performanslarını günlük olarak geliştirme olanağı sunan çözüm, kolaylıkla genişleyebilen modüler yapıdaki çeşitli lisans paketleri ve fiyatlandırma özelliğine sahip bulunuyor. İşin uygun maliyetle yürümesine olanak sağlayarak, şirket binasından yapılacak işitsel ve web konferanslarında önemli ölçüde maliyet tasarrufu yapmaya imkan veriyor.

Alcatel-Lucent, küçük-orta büyüklükteki şirketlere özel çözümler üretmek ve satmak konusunda geniş bir deneyim ve bilgiye sahiptir' diyen Alcatel-Lucent Türkiye Kurumsal Pazar Çözümleri Ürün Yöneticisi Alper Soyak, 'Zamanın, kaynakların ve bütçenin sınırlı olduğunu biliyoruz. My Teamwork Office Edition, küçük şirketlere çekici ve rekabetçi fiyat noktası ile daha az maliyetle, daha çok iş yapma olanağı sağlıyor. Bu deneyimi, pazara kullanımı kolay, tak ve kullan konferans görüşmesi gibi, iş sahibinin maliyet tasarrufunu ve üretim kazanımlarını hemen farkedebileceği uygulamalar getirmek için kullanıyoruz.' diye ekledi.

Elektrikport


GÜNÜN FİRMASI