elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Thea, yelpazesini genişletiyor!

Thea, farklı fonksiyonları bir araya toplayarak yerden kazandıran modüler sistem, şık tasarımı ve üstün teknolojisiyle girdiği her mekana seçkin bir zerafet katıyor.A- A+
21.05.2008 tarihli yazı 1911 kez okunmuştur.

Renk alternatiflerinin yanı sıra, termostattan tıraş prizine kadar çok geniş bir ürün yelpazesi sunan Thea, yeni ürünlerin seriye katılmasıyla yakın zamanda ürün çeşitliliğini 70'in üzerine çıkaracak.

Mekanlarda fark yaratan estetik Modül adı verilen birimlerden oluşan modüler sistem, estetik görünüm sağlamanın yanı sıra, ürünün kapladığı alan bakımından da en optimum çözümü sağlıyor.


Kullanımı her geçen gün yaygınlaşan bu sistem, daha çok üst segment projelerde tercih edilmekle birlikte, her tür projeye uygun çözüm önerileri getiriyor.

Thea'nın modüler sistem segmentine getirdiği en büyük açılım, ürün çerçevelerindeki farklı seçeneklerin modül renklerine de yansımasıdır. Tüketici, çerçeve renklerini seçerken modül renklerinde de istediği renk alternatiflerini bulabilecek ve zevkine göre yüzlerce farklı kombinasyon oluşturabilecektir.

Yumuşak hatlı tasarımı, sıra dışı metalik renk alternatifleri ve göz alıcı mavi ışığıyla mekanları daha şık ve yaşanılası yerlere dönüştürecek olan Thea Sistema, aynı zamanda tüm elektrik prizlerinde standart çocuk koruma özelliğine de sahip. Keskin hatlı tasarımı ve her zevke uygun renk alternatifleriyle modern ve seçkin zevklere hitap eden Thea Optima, şık mekanlardaki yrini almaya başladı. Thea Optima'nın tüm elektrik prizlerinde çocuk koruma özelliği standart olarak bulunuyor.


GÜNÜN FİRMASI