elektrik port üyelik servisleri elektrik port üyelik servisleri

Özgür ve sınırsız çekimler!

Canon, ‘freecording’ konseptiyle pazara sunduğu yeni FS ve HF serisi Dijital Video Kameralar ile çekim kalitesini zirveye taşırken, çekim ortamını da sınırsız kılıyor.A- A+
09.06.2008 tarihli yazı 2085 kez okunmuştur.

Canon'un flash bellekli beş yeni video kamerası, geniş depolama kapasitesi ve kompakt özellikleriyle dikkat çekiyor. Canon teknolojileri ile dopdolu olan süper ince modeller, her koşulda çekim imkânı sunuyor.

Canon'un, 'freecording' konseptiyle pazara sunduğu yeni video kameraları, flaş bellek ve düşük güç tüketimleri sayesinde uzun çekim süresi sağlıyor. Sessiz flaş belleklerin hareketli parçaları olmadığı için, video kaydı darbe ve düşmelerden etkilenmiyor.

Canon Dijital Video Kamera FS100; spontane film kliplerini şık biçimde ve zahmetsizce çekmek isteyenler için her seviyeyi sunuyor. Ultra kolay paylaşım ve yükleme için SD veya SDHC'ye kayıt yaparken(16 GB SDHC kart üzerine 10 saat 25 dakika video kaydı), YouTube gibi video sitelerine yüklenebilecek anları yakalamak da kolaylaşıyor.

Daha fazla depolama alanına ihtiyaç duyanlar için aynı ürün serisindeki modeller FS11(16 GB dahili flash bellek üzerine 10 saat 25 dakika video kaydı + 16 GB SDHC kart üzerine 10 saat 25 dakika video kaydı ) ve FS10(8 GB dahili flash bellek üzerine 5 saat 10 dakika video kaydı + 16 GB SDHC kart üzerine 10 saat 25 dakika video kaydı), İkili Flash Hafıza kombinasyonu sunarak kaset, DVD veya hafıza kartlarına gerek kalmadan metraj süresi boyunca çekim yapabilme imkanı sağlıyor. Dahili hafızayı desteklemek ve daha fazla veri saklamak için doğrudan hafıza kartına çekim yapılabiliyor. Film ve fotoğrafların kayıtlarını korumak isteyenler ise metrajı bir karttan dahili hafızaya da aktarabiliyor.

Elektrikport


GÜNÜN FİRMASI